آخرین اساسنامه قانون رتبه بندی معلمان

10949 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، کاسم احمدی لاشکی با اشاره به اینکه آئین نامه نظام رتبه بندی معلمان به سرعت و با دقت مشخص شده است، گفت: کسانی که پیشتاز هستند، می خواستیم مشکلات و کاستی ها را بررسی کنیم.

وی گفت: در تلاش هستیم تا روز یکشنبه با حضور سازمان برنامه، بودجه و اشتغال نهایی شود، زیرا موظفیم آخرین پیش نویس را تا 23 و 24 فروردین ماه جاری به هیئت دولت ارائه و طبق قانون تصویب کنیم. “

وی افزود: به محض اطلاع کمیته های ممیزی مرکز، ناحیه، شهرستان، ناحیه و ناحیه آموزش و پرورش، نسبت به توزیع معلمان در پنج شاخص و رتبه و بر این اساس تصمیم معلمان را آغاز می کنند. “

احمدی لاشکی ادامه داد: آنچه قانونگذار در 30 شهریور 1400 ابلاغ کرده، قابل اجرا است و در آن زمان مشمول خواهد شد، بنابراین معلمان از نظر پرداختی نگران این موضوع نباشند.

وی با بیان اینکه مهم ترین نکته نظام رتبه بندی معلمان ارتقای جایگاه، منزلت و منزلت معلمان و همچنین کیفیت آموزشی است، افزود: اجرای رتبه بندی معلمان در ردیف 554065 از 9 ردیف 9 گانه بودجه اجباری ارائه شده است.

وی یادآور شد: امیدواریم به آنچه قانونگذار و سند تحول بنیادین که در سال 1390 توسط شورای عالی فرهنگی تعیین شده است، دست پیدا کنیم تا معلمان به جایگاه و منزلتی بالاتر از گذشته دست یابند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: امیدواریم در جلسه رسمی شورای دولت طرح رتبه بندی معلمان برای اجرا تصویب شود تا بتوانیم این عیدی را در هفته معلم به معلمان بدهیم.

  تعلیق خدمات ریاست کنسولی مراکز دیپلماتیک ایران در کابل و هرات

منبع: پانا

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید