آخرین جزئیات در مورد امتحانات دانش آموزی

با توجه به رشته جدید آمیکرون در کشور، دانشگاه ها موظف به برگزاری آزمون در پایان ترم آزاد می باشند.

به گزارش رجانیوس به نقل از باشگاه خبرنگاران، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره نحوه برگزاری آزمون های پزشکی گفت: دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی باید در بیمارستان ها و مراکز درمانی حضور فیزیکی داشته باشند.

وی افزود: حتی در دوران تاج گذاری که بیماری شدید بود، حوزه های بالینی دانشگاه های علوم پزشکی و دانشجویان پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی و… وجود داشت. حضوری در کلاس ها شرکت می کرد، البته دروس علوم پایه به صورت پاره وقت تدریس می شد.» داده شد.

عین اللهی گفت: مهرماه امسال شاهد حضور دانشجویان پزشکی در کلاس های درس بوده ایم، لذا از آنجایی که آموزش این دسته از افراد به صورت شخصی است، امتحانات آنها نیز به همین صورت انجام می شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آموزش در دوران تاج گذاری آسیب جدی به دانشگاه ها و دانشجویان وارد کرد چرا که دانشجویان به صورت مجازی آموزش می دیدند که در این صورت باید سریعاً به حالت عادی بازگشت تا تکمیل شود. مربیان می توانند سلامت مردم را تضمین کنند.

عین اللهی با اشاره به تاثیر آمیکرون در حضور در امتحانات پایان ترم افزود: متعهد می شویم با رعایت فاصله اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی ایمیکرون، در فضاهای باز سالن های دانشگاه امتحانات را انجام دهیم تا تاثیر منفی بر این افراد نداشته باشیم.

  شهادت 15 کودک و نوجوان فلسطینی از آغاز سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید