آخرین فرصت ثبت نام وام پایه برای بازنشستگان

بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام وام جدید 12 میلیون تنی مستمری بگیران و مستمری بگیران این صندوق که از 5 اردیبهشت ماه 1401 آغاز شده بود، امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1401 به پایان می رسد.

به گزارش رجانیوس به نقل از فارس، ثبت نام اینترنتی وام اصلی 12 میلیون تنی سال 1401 مستمری بگیران و مستمری بگیران که مهلت ثبت نام آن تا 30 اردیبهشت ماه تعیین شده بود امروز به پایان می رسد.

ثبت نام این وام تنها از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir انجام خواهد شد.

حجم این تسهیلات همانند مرحله قبل 12 میلیون تن با اقساط 36 ماهه و کارمزد 4 درصد می باشد. متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده با درگاه خدمات الکترونیک صندوق تماس گرفته و اطلاعات سه گانه خود شامل دفتر مشترک، کد ملی و شماره حساب را برای ثبت درخواست وارد کنند. ثبت نام داوطلب به معنای پرداخت تمامی تسهیلات متقاضیان نیست.

پس از پایان مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان شامل کل مبلغ وام دریافتی، استفاده از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بر اساس میزان اعتبار اعطایی یک بانک عامل بررسی و اولویت بندی می شود. پرداخت در اقساط مشخص

اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و واجد شرایط از طریق درگاه خدمات الکترونیکی VPF انجام خواهد شد زیرا اسامی واجدین شرایط بر اساس برنامه زمان بندی و میزان تسهیلات در همین سایت اعلام می شود. به حساب واجد شرایط واریز شود.

  سبد حمایتی دولتی برای کسب و کار اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید