آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت در مزایده خودروهای خارجی

15459 خبر اولیه

به گزارش تحریریه سید عبدالمجید اتحادی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان روند برگزاری مزایده ویژه 565 فروش یک هزار و 62 مسافر خارجی خودروهای سپرده شده در گمرکات، بنادر و املاک، تصریح کرد: فردا آخرین مهلت مراجعه متقاضیان و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده فوق العاده به شماره 565 با تحویل 1040 دستگاه خودرو به ارزش کارشناسی 2037 میلیارد تومان است.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملکی تاکید کرد: روز شنبه 25 مهرماه با حضور نمایندگان مراجع نظارتی و قضایی، پاکت های پیشنهادی داوطلبان باز و نتایج اعلام می شود. .

وی با رد برخی شبهات و شایعات در مورد شماره گذاری خودروها گفت: فروش این خودروها منوط به شماره گذاری در داخل کشور بوده و به صورت توافقی انجام شده است که با این گزینه نیز برای برندگان در محل شماره گذاری شده است. این ماشین ها کجا نگهداری می شوند..

اجتهادی با اشاره به استقبال و مشارکت مردمی از مزایده ویژه 565 دستگاه خودروی سواری خارجی گفت: در روزهای اخیر حدود 20 هزار ثبت نام جدید در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام شده است که این امر به دلیل استقبال و سطح رقابت است. شرکت در یک حراج فوق العاده خودرو؛ همچنین روزانه چندین هزار بازدید از وب سایت سازمان املاک برای مشاهده جزئیات و کسب اطلاعات در مورد مزایده فوق العاده 565 ثبت می شود.

لذا افرادی که دارای امضای الکترونیکی هستند فقط فردا (سه شنبه) فرصت دارند با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) https://www.setadiran.ir/setad/cms/home قیمت پیشنهادی را ارسال کنند.

  برجام متوقف شد، قیمت دلار چه خواهد شد؟

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید