آخرین وضعیت جسمانی مهران گفوریان

خدا را شکر حال مهران گفوریان خیلی خوب است و این روزها باید دوران نقاهت و مراحل درمان بعد از عمل جراحی را در منزل ادامه دهد.

به گزارش رجانیوس به نقل از میزان، مهدی گفوریان در گفتگو با میزان درباره آخرین وضعیت مهران گفوریان گفت: خدا را شکر حال مهران گفوریان بسیار خوب است و این روزها دوران نقاهت و درمان در منزل بعد از عمل باید ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که مهران گفوریان تا چه زمانی باید در خانه بماند و آیا ساخت سریال سین ​​نیسان متوقف می شود یا خیر، گفت: مهران گفوریان باید یک ماه در خانه بماند تا یک ماه دیگر نتواند بماند. ضبط صحنه های مربوط به آن در سریال سین ​​نیسان روی صحنه می رود. نمی دانیم این سریال به دلیل غیبت یک ماهه مهران متوقف می شود یا خیر و منوچهر هادی کارگردان این سریال در این باره تصمیم می گیرد.

گفوریان در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر اکنون مهران گفوریان خوب است و مشکلی ندارد و در خانه استراحت می کند.

لازم به ذکر است مهران گفوریان بازیگر سرشناس سریال های طنز ساعت 12 ظهر دوشنبه 26 مهرماه 1393 روی صحنه شبکه نمایش خانگی «نیسان آبی» دچار سکته قلبی شد و در بیمارستان قلب جماران بستری شد. و در روز سه شنبه 27 مهر 1393 تحت عمل جراحی قرار گرفت و تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت و سرانجام در 2 آبان 1400 از بیمارستان مرخص شد.

مهدی گفوریان در مصاحبه ای در روز سه شنبه 27 مهر 1400 گفت: چهار رگ مهران بسته بود اما پزشکان گفتند که او عمل خوبی داشته است.

  هنگام سرماخوردگی چه غذاهایی بخوریم؟

دیدگاهتان را بنویسید