آرمان علیوردی; شهیدی که توسط داعش داخلی به شهادت رسید/ ترورهای شهید علیوردی دستگیر شدند/ مراسم تشییع دانش آموزان بسیجی در منطقه شهران تهران برگزار شد.

گروه سیاسی رجانیوز: در اغتشاشات یک ماه گذشته، شورشیان شهدای زیادی را تقدیم این مرز و بوم کردند. شهدایی که برای اعتقادات خود ایستادند و برای برقراری امنیت در جامعه تلاش کردند. آرمان علیوردی نیز از شهدای دهه 80 بود که به دست یاغیان خیابانی به شهادت رسید.

من گزارش میدم رجانیوز; آرمان علیوردی از شهدای دهه 1350 بود که در روز چهارشنبه 13 آبان 1401 در منطقه اکباتان تهران توسط نیروهای شورشی مجروح و سپس به شهادت رسید.

شهید علیوردی طلبه 21 ساله ای بود که در حوزه علمیه آیت الله معتهدی درس می خواند. در ابتدا دانشجوی رشته مهندسی در دانشگاه بود، اما به دلیل علاقه زیاد به این رشته و تحصیل، از دانشگاه انصراف داد و دوره های سمینار را شروع کرد.

همچنین این دانش آموز شهید مربی مرکز آموزش ناحیه و از بسیجیان سپاه امام رضا (ع) سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بود. به گفته پدر شهید، آرمان علیوردی علاقه زیادی به فعالیت های جهادی داشت و هرگز از جهاد کوتاه نمی آمد.

مادر شهید علیوردی در گفتگوی تلویزیونی با خبرنگار صداوسیما با اشاره به حضور وی در درگیری ها گفت: آرزوی دیرینه اش شهادت بود و اکنون به آرزویش رسیده است.

همچنین دوستان این شهید حافظ امنیت در خصوص شهادت وی گفتند: «آرمان در جریان اغتشاشات اخیر توسط سران شورش ربوده شد و پس از شکنجه با شوکر مخصوص و شبه نظامیان به کما رفت.» از او خواستند توهین کند. ارزش ها و رهبری او مورد شکنجه ظالمانه و بی رحمانه شورشیان قرار گرفت، اما زبان به توهین باز نکرد.

  توصیه های بهداشتی در صورت گرد و غبار

دوستان این دانش آموز بسیجی ساعت ها در خیابان ها به دنبال او گشتند. بعد از چند ساعت یکی از گشت های شناسایی شیئی را در کنار خیابان می بیند که پتویی روی آن قرار دارد. وقتی پتو را برمی دارند، جسد بی حرکت آرمان علیوردی را می بینند که غرق در خون است.

این دانش آموز شهید در درگیری روز چهارشنبه ۱۳ آبان مورد ضرب و شتم و حمله وحشیانه فتنه گران و عناصر داعش قرار گرفت. پس از انتقال به بیمارستان به آرزوی خود رسید و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

با شناسایی جسد مجروح آرمان علیوردی توسط گشت های شناسایی، قاتلان این دانش آموز بسیجی در همان حوالی شناسایی و دستگیر شدند. یکی از مظنونان بر اثر اصابت نارنجک دستی مجروح و در بیمارستان بستری شد.

مراسم تشییع پیکر این دانش آموز شهید روز شنبه 16 آبان ماه از مرج شهدای تهران با حضور خانواده شهید و عموم مردم برگزار شد.

همچنین مراسم تشییع پیکر شهید امنیت روز یکشنبه 17 آبان ماه همزمان با نماز ظهر و عصر از مسجد امام علی (ع) منطقه شهران تهران برگزار شد.

photo 2022 10 30 14 59 50 خبر اولیه

این مراسم از درب مسجد واقع در انتهای اتوبان آبشناسان منطقه شهران شمالی آغاز و تا فلکه اول شهران ادامه می یابد و سپس پیکر شهید در قطعه 50 بهشت ​​زهرا (س) به خاک سپرده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید