آرمیتا عباسی; رهبر شورش های اخیر

گروه سیاسی رجانیوز: در چند روز گذشته در فضای مجازی ادعاهایی مبنی بر دختری به نام آرمیتا عباسی منتشر شد که پس از یک هفته بازداشت به بیمارستانی در کرج منتقل و مشخص شد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

به گزارش رجانیوز، از چند روز پیش در فضای مجازی ادعای دختری به نام آرمیتا عباسی مبنی بر اینکه پس از یک هفته بازداشت به بیمارستانی در کرج منتقل شده و مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. در خصوص حسین فضلی هرکندی رئیس قاضی استان البرز اظهار داشت: بر اساس گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 2 نفر در شهرستان ساوجبلگ دستگیر شدند که در گزارشات خود اعلام کردند فردی که راهنمایی می کرد. از این دو نفر برای انتشار، بانویی به نام آرمیتا عباسی، تماس ها و مطالب را در فضای مجازی هدایت و پرورش می دهد.

صفحه مجازی این فرد در حال انتشار فراخوان برای اغتشاش در فضای مجازی است، این افراد با استفاده از کوکتل مولوتف به پایگاه های بسیج، پاسگاه های نیروی انتظامی و کلانتری های این منطقه حمله کرده و اغتشاشات را ایجاد می کنند.

با دریافت این گزارش ها دستور دستگیری و تفتیش منزل خانم عباسی در کرج صادر شد که در بازرسی از منزل این خانم چندین بطری 1.5 لیتری بنزین، 10 کوکتل مولوتف آماده و فندک های متعدد کشف شد.

پس از تفهیم اتهام، این مرد به بازداشتگاه اعزام شد که چهارم مهرماه اعلام کرد که مشکل روده دارد و بنا به ادعای وی، این زن برای معاینه و مداوا به بیمارستان امام علی (ع) کرج اعزام شد. دستورات قضایی

  ژن ساکی با کاخ سفید خداحافظی کرد

هرکندی افزود: ادعای تجاوز به عنف کذب است و پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که این زن در گذشته مشکلات گوارشی مربوط به بواسیر داشته و در معاینات مشخص شد که وی در حال حاضر مشکل خاصی ندارد و می باشد. در حال بهبودی.” -کمتر از 24 سال سن دارد.” ساعت از بیمارستان مرخص شد و بلافاصله پس از ترخیص دستور انجام معاینات بیشتر این فرد صادر شد تا در آینده مشکلی برای سلامتی وی پیش نیاید.

این خانم با توجه به ماهیت اتهامات و جرایم و سرکردگی اغتشاشات و کشف ادوات ضد شورش و ادوات ضد شورش در منزلش، این خانم در بازداشتگاه فردیس به سر می برد و با خانواده خود نیز در ارتباط است. به قانون

شایعات منتشر شده در مورد مرگ یا تجاوز به این فرد کذب و صحت ندارد.

همزمان رسانه های معاند دوباره دست به کار شدند و اخبار تجاوز به عنف و مرگ آرمیتا عباسی را به صورت گسترده در نشریات خود منعکس کردند تا با به وجود آمدن هرج و مرج و بی نظمی در جامعه آشفتگی بیشتری ایجاد کنند و به خود پی ببرند. اهداف شوم

دیدگاهتان را بنویسید