آزکیوام برای دریافت خرید اعتباری و اقساط چه خدماتی ارائه می دهد؟

s 856D095B5B58B6DDC8D87F653B906A79E6F3A633261B286F0A2763E65256C35F 1653965998140 rahpardakht PAYA+1 خبر اولیه

تا همین چند سال پیش خرید اقساطی فقط برای گروه محدودی مثل کارمندان امکان پذیر بود. اما اکنون روند خرید اقساطی نسبت به گذشته آسان شده و پیچیدگی بانکی دریافت تسهیلات کاهش یافته است. زیرا بسترهایی ایجاد شده است که می توانید از طریق آنها وام بگیرید و کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه های مختلف به صورت اقساطی خریداری کنید.

آزکیوام به عنوان یک کسب و کار وام دهی آنلاین قادر است طرح های اعتباری مختلفی را به شما ارائه دهد. هر کدام از این طرح ها ویژگی های متفاوتی دارند. به همین دلیل می توانید با توجه به شرایط خود آنها را انتخاب کرده و سپس کالاهای خود را شامل کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی، کالاهای تخصصی و حتی خدماتی مانند بیمه را به صورت اقساطی از طریق فروشگاه های همکار قیوم خریداری کنید.

مراحل اخذ وام و خرید اقساطی در آزکیوام به صورت کاملا اینترنتی می باشد و شما می توانید بدون نیاز به ضامن و فقط با چک یا سفته اینترنتی وام خود را دریافت کنید. هدف کیوام از ارائه خدمات اعتباری این است که تجربه ای از سادگی در اخذ اعتبار و خرید اقساطی را برای شما فراهم کند.

معمولاً پنج مرحله برای دریافت وام از طریق کیوام و خرید اقساطی از طرح های موجود وجود دارد:

1- در سایت آزکیوم ثبت نام کرده و طرح مورد نظر را انتخاب کنید

2- اعتبار سنجی

3- ثبت مدارک لازم

4- اخذ وام

5- خدمات یا کالا را از فروشگاه های همکار از کیوام خریداری کنید

در این مقاله شما را با انواع طرح های اعتباری قیام آشنا کرده ایم که می توانید برای آنها به صورت اقساطی اقدام کنید.

طرح اعتباری برای خرد

اگر قصد خرید اقساطی تا سقف 35 میلیون تن و پرداخت هزینه آن در دوره های 6، 9 و 12 ماهه را دارید، طرح حکمت گزینه مناسبی برای شماست. برای دریافت این اعتبار مراحل زیر را دنبال خواهید کرد:

  وضعیت فوق العاده در پایتخت کانادا اعلام شد

 • بارگذاری مدارک هویتی (عکس روی کارت ملی و شناسنامه)
 • چک ماهیگیری را به نام خود آپلود کنید
 • در صورت تایید اعتبار اسناد کاری را بارگذاری کنید
 • کارشناسان آزکیوام با شما تماس خواهند گرفت و شناسایی شغلی شما را تایید می کنند
 • تحویل برخی از مدارک و امضای قرارداد (در تهران، البرز و مشهد نمایندگی آزکیوام با مراجعه به مکان و زمان مورد نظر شما مدارک را دریافت می کند و در سایر استان ها با پست ارسال می شود)

اکنون زمان دریافت وام و خرید اقساطی است. پس از تکمیل مدارک، اعتبار به حساب شما اضافه می شود. سپس می توانید محصول یا کالاهایی را که از فروشگاه های مختلف QQQM خریداری می کنید انتخاب کرده و از طریق درگاه پرداخت اعتباری QQQM به صورت اقساطی خریداری کنید. پرداخت اقساط شما نیز یک ماه پس از خرید آغاز خواهد شد.

طرح اعتباری پایدار برای اعتبار

در طرح «اعتبار قابل اعتماد» می توانید 5 تا 50 میلیون تن وام دریافت کنید. علاوه بر افزایش سقف اعتبار، از دیگر تفاوت های این طرح با طرح قبلی می توان به افزایش مدت بازپرداخت اشاره کرد. شما می توانید اقساط این وام را به مدت 12 و 18 ماه پرداخت کنید. مثل همیشه نیازی به ضامن نیست و فقط باید قبض ماهیگیری جدید (بنفش) را به عنوان ضمانت ارائه کنید. همچنین برای هر سه ماه یک چک برای پرداخت دریافت خواهید کرد که در همان ابتدا از شما دریافت خواهید کرد.

یکی دیگر از ویژگی های طرح اعتباری این است که همه گروه های حرفه ای می توانند برای آن اقدام کنند. در واقع افرادی که در شرکت های خدماتی مانند آرایشگاه ها، کافه ها، آرایشگاه ها، مشاوران املاک، تاکسیرانی یا مشاغل روستایی مشغول به کار هستند نیز تنها با درخواست پروانه کسب می توانند مراحل ثبت نام را تکمیل کنند. کارمندان نیز فقط باید فیش حقوقی یا گواهی کار ارائه دهند.

s 856D095B5B58B6DDC8D87F653B906A79E6F3A633261B286F0A2763E65256C35F 1654603034831 paya etebar azkivam خبر اولیه

مدارک لازم جهت اخذ وام از طریق اعتبار پایا:

 • ارائه چک ماهیگیری جدید (بنفش)
 • برگه های پرداخت شده یا گواهی کار برای کارمندان، مجوزهای تجاری برای مترجمان آزاد
  حتما قبل از خرید این مقاله را بخوانید و قیمت فرش کلاسیک را با هم مقایسه کنید

خرید بیمه اقساطی

در آزکیوام می توانید از خرید بیمه با شرایط ویژه بهره مند شوید. برای ثبت نام و خرید بیمه اقساطی نیازی به ضامن یا مراجعه حضوری ندارید. بلکه فقط با ثبت آنلاین سفته در مرحله ثبت نام می توانید بیمه نامه اقساطی خود را دریافت کنید. سفته آنلاین یا سفته الکترونیکی همان نسخه فیزیکی است. با این تفاوت که به صورت فایل اینترنتی دانلود می کنید.

ویژگی های خرید اقساطی بیمه در ازکیوام:

 • فرآیند کاملا آنلاین
 • نیازی به بازرسی نیست
 • با ارائه آنلاین سفته
 • بدون پرداخت سود
 • پرداخت 9 ماهه
s 856D095B5B58B6DDC8D87F653B906A79E6F3A633261B286F0A2763E65256C35F 1653966062886 + خبر اولیه

با مراجعه به سایت آزکی به آدرس www.azki.com می توانید بیمه خود را انتخاب کنید. در حال حاضر امکان خرید بیمه شخص ثالث از طریق این طرح وجود دارد. بنابراین با انتخاب بیمه شخص ثالث و وارد نمودن مشخصات خودرو خود به مرحله پرداخت خواهید رسید. سپس گزینه «خرید می کند مشارکت بدون چک ازکی‌وام» را انتخاب کنید و با ورود به وب سایت آزکیوام و پنل کاربری خود، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

برنامه های آینده

این طرح های اعتباری را می توان در آینده با سفته الکترونیکی دریافت کرد.

طرح اعتباری پست بانک

یکی از طرح های اعتباری پیش رونده آزکیوام برای شما طرح اعتبار پستی است. یکی از ویژگی های اصلی طرح پست بانک این است که می توانید بدون نیاز به چک و فقط با سفته دیجیتال تا سقف 30 میلیون تومان وام خود را دریافت کنید. بنابراین کل فرآیند دریافت وام در این طرح کاملاً آنلاین است. همچنین نرخ سود مشارکت در این طرح با نرخ سود مصوب بانک مرکزی (18 درصد) برابر است. علاوه بر این، دوره های بازپرداخت طولانی تر، 12 یا 24 ماه است.

  جزئیات یارانه نقدی برای بازماندگان

طرح اعتباری ازکی تالی

علاوه بر طرح های موجود، آزکیوام به زودی طرح های دیگری را با اهداف متفاوت راه اندازی خواهد کرد که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال در این طرح اعتباری می توانید تا سقف 5 میلیون تن وام بدون ضمانت و فقط با ارائه سفته الکترونیکی دریافت کنید و هزینه ها را تا پایان ماه و 5 روز پس از آن بدون بهره پرداخت کنید. در صورت عدم پرداخت وام دریافتی تا این تاریخ 2% سود پرداخت نشده منظور خواهد شد.

خرید از فروشگاه های معتبر

به یاد داشته باشید که قبل از گرفتن وام به محصولی که می‌خرید فکر کنید. ممکن است در حال برنامه ریزی برای خرید چندین محصول در دسته بندی های مختلف محصول باشید. به عنوان مثال، شما علاوه بر خرید تلفن همراه، به دنبال دوچرخه پرداختی نیز هستید. با دریافت اعتبار در آزکیوام، می توانید محصولات مورد علاقه خود را از کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی گرفته تا آلات موسیقی و لوازم ورزشی انتخاب و خریداری کنید. پس از دریافت وام کافی است به آن فروشگاه هایی که لیست آن ها در سایت آزکیوام موجود است مراجعه کنید و محصول خود را انتخاب کنید. سپس وارد درگاه پرداخت اعتباری قیام می شوید و با اعتبار خود خرید می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید