آغاز ارائه خدمات گردشگری و سفرهای کاری به بازنشستگان

14497 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: با انعقاد قرارداد گردشگری با شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف، فرصت استفاده از خدمات گردشگری در قالب کمک هزینه سفر برای بازنشستگان و کارکنان این صندوق فراهم شده است. دوباره ارائه شده است.

وی افزود: صندوق بازنشستگی کشوری به دلیل واکسیناسیون عمومی و تامین سفر، خدمات و تسهیلات سفر را برای بازنشستگان کشور فراهم کرده است.

مرتضایی فرد بیان کرد: در این طرح مستمری بگیران و شاغلان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از خدمات اسکان و خدمات مسافرتی در قالب کمک هزینه سفر (برای مستمری بگیران دارای سهمیه سفر) استفاده کنند.

وی کمک هزینه سفر بر اساس بودجه مصوب هیات مدیره صندوق را برای هر کتاب 500 هزار تومان اعلام کرد و افزود: متقاضیان در صورت داشتن همراه می توانند از “کمک هزینه همراه” نیز بهره مند شوند. مبلغ «پول سفر» در صورت حضور همراه برای هر کتاب یک میلیون تومان است که از قیمت کل تور کسر می شود.

مرتضایی فرد یادآور شد: تعداد سهمیه استفاده از تور برای هر دفتر کل (بازنشستگان و مشمولان وظیفه) که از «کمک هزینه سفر و سیاحت» استفاده می کنند حداکثر سه بار در دوران بازنشستگی است.

وی در پاسخ به این سوال که متقاضیان چگونه می توانند از خدمات و تسهیلات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنند؟ خاطرنشان شد: خدمات تور از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir وارد شده و به سامانه تورهای شرکت پرشین گلف لینک می شود.

مرتضایی فرد در پایان تاکید کرد: این خدمات صرفا از طریق سامانه تورهای شرکت پرشین گلف به نام سامانه «خاتم تور» ارائه می شود و متقاضیان باید از طریق لینک khatamtour.com و یا تماس و یا تماس با شرکت پرشین گلف اقدام کنند. . می توانند با شماره تلفن 8682-021 از روند ارائه خدمات اطلاع دهند.

  فوری فروش فوق العاده ماشین ایرانی برای مادران

لازم به ذکر است در فاز اول این طرح، هتل شایگان کیش و مجتمع آب درمانی محلات آماده ارائه خدمات در قالب یارانه سفر به مستمری بگیران تحت پوشش است و اقداماتی در حال انجام است تا در آینده نزدیک مستمری بگیران بتوانند از آن برخوردار شوند. از خدمات مختلف مسافرتی در سایر نقاط کشور نیز می توان از اعتبار سفر استفاده کرد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید