آغاز صادرات محصولات خودروسازی ایران به ونزوئلا

15381 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، مهدی خطیبی در دیدار با وزیر حمل و نقل ونزوئلا و هیئت همراه، از ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز خاورمیانه و بزرگترین بنگاه اقتصادی غرب آسیا برای رفع نیازهای این شرکت استقبال کرد. بازار کشور با صادرات دو هزار دستگاه خودرو تارا و دانا، ونزوئلا را شروع خوبی برای توسعه همکاری های دوجانبه دانست و گفت: با توجه به روابط خوب سیاسی دو کشور، امیدواریم شاهد توسعه و افزایش همکاری ها در زمینه های مختلف اقتصادی و اقتصادی باشیم. نواحی صنعتی و ایران خودرو آمادگی تامین نیازهای حمل و نقل در این راستا را دارد.کشور ونزوئلا باید گام بردارد.

وی با بیان اینکه در مرحله اول همکاری، خودرو به طور کامل صادر می شود، افزود: در گام بعدی با ایجاد زیرساخت های لازم و رفع موانع، امکان مونتاژ محصولات در ونزوئلا تضمین می شود.

خطیبی ارائه خدمات پس از فروش را از اولویت های ایران خودرو دانست و یادآور شد: خدمات پس از فروش در سطح مناسبی ارائه می شود تا مردم ونزوئلا که علاقه زیادی به محصولات ایران خودرو دارند از آن بهره مند شوند و وفادار شوند. مشتریان این خودروساز

وی ارائه محصولات باکیفیت به بازارهای جهانی را یکی از اصول مهم ایران خودرو عنوان کرد و گفت: شبکه خدمات پس از فروش در این کشور آموزش های لازم را می بیند و قطعات یدکی لازم در شبکه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به خط تولید این شرکت در ونزوئلا بر استفاده از سرمایه گذاری های راکد در این سایت تولیدی تاکید کرد و اظهار داشت: اقدامات لازم برای رفع موانع راه اندازی مجدد این کارخانه و استفاده از موجود ضروری است. تسهیلات برای تولید محصولات ایرانی خودرو باید ایجاد شود.

  105 روز بدون خاموشی در گرمترین استان کشور

خطیبی از آمادگی ایران خودرو دیزل برای تامین نیاز بازار ونزوئلا در بازار خودروهای تجاری و باری خبر داد و گفت: این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتوبوس، تراکتور، کامیون و کامیونت در تیراژ بزرگ است که آماده است. برای تولید و عرضه محصولاتی مانند تراکتور آتامان به ونزوئلا.

رامون ولاسکز وزیر حمل و نقل ونزوئلا نیز در این دیدار گفت: روابط ایران و ونزوئلا بر اساس احترام و دوستی متقابل و با توجه به برگزاری نهمین کمیسیون مشترک دو کشور و تاکید رئیس جمهور ونزوئلا است. که برنامه های مختلفی برای حل مسائل و مشکلات موجود اجرا می شود، ما نیاز به توسعه روابط با ایران در زمینه های مختلف از جمله خودرو داریم.

وی با بیان اینکه محصولات ایران خودرو از کیفیت خوبی برخوردار است، تصریح کرد: خودروهای ایران خودرو سفیران ایران هستند و محصول سمند سنتارو که در سال های اخیر در ونزوئلا تولید شد از کیفیت خوبی برخوردار بود.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا افزود: آغاز این ارتباط بر اساس صداقت، مسئولیت پذیری و همکاری متقابل در تمامی زمینه های فروش و خدمات پس از فروش برنامه ریزی شده است و ونزوئلا به عضویت گروه ایران خودرو خواهد رفت.

ولاسکوز بر ایجاد شرایط برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب به بازار ونزوئلا تاکید کرد و گفت: ایران خودرو می تواند از ظرفیت و جایگاه این کشور برای توسعه بازارهای صادراتی فروش خودرو و قطعات یدکی استفاده کند و این کشور می تواند یک کشور باشد. دروازه صادرات به سایر بازارها

وزیر حمل و نقل ونزوئلا با اشاره به استقبال مردم این کشور از محصولات ایران خودرو در نمایشگاه کاراکاس گفت: در این نمایشگاه بیش از 40 هزار نفر خواستار خرید محصولات ایران خودرو بودند و اگر شرایط برای حضور ایران خودرو فراهم شود. محصولات، این تعداد به سه برابر افزایش می یابد و این روابط باید توسعه یابد.

  اخبار معاون رئیس جمهور از افزایش یارانه نقدی

ولاسکوئز با بیان اینکه ونزوئلا به محصولات متنوعی در حوزه خودروهای تجاری نیاز دارد، گفت: در 40 سال گذشته هیچ اقدام خاصی برای نوسازی خودروهای سنگین و سنگین انجام نشده است، بنابراین از حضور محصولات ایران خودرو دیزل در بازار استقبال می کنیم. کشور ما

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید