آمار خیره کننده از بستری شدن در بیمارستان در میان واکسینه شدگان

به گزارش سرمقاله، در حالی که مرگ و میر ناشی از تاج به تدریج در حال کاهش است، طبق آمار منتشر شده از سوی برخی کشورها، برخی کشورها اطلاعات جالبی در مورد آمار بیماری ها و واکسیناسیون منتشر می کنند که بسیار تعجب آور است.

مقامات دولتی در ایالت انتاریو کانادا تعداد فوتی ها و بستری شدن در بیمارستان بر اثر کووید 19 را در جداول و نمودارهای مختلف در وب سایت رسمی “https://covid-19.ontario.ca/data” اعلام کردند. این آمار بین کسانی که واکسینه نشده اند، کسانی که به طور کامل واکسینه شده اند و کسانی که واکسینه نشده اند، تمایز قائل می شود.

12016 خبر اولیه

این اطلاعات در 13 می 2022 منتشر شده است و عمدتا مربوط به دوره هفته قبل است.

طبق نمودار زیر، تعداد بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه برای افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند بسیار بیشتر از افرادی است که واکسینه نشده‌اند یا به طور کامل واکسینه نشده‌اند. تعداد واکسینه‌شده‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه تقریباً دو برابر افرادی است که به طور کامل واکسینه نشده‌اند.

13250 خبر اولیه

نمودار زیر آمار پذیرش در بیمارستان کووید 19 را نشان می دهد که به طور شگفت انگیزی شامل 207 واکسینه نشده، 49 واکسینه ناقص و 932 نفر کاملا واکسینه شده است.

13251 خبر اولیه

نمودار زیر میزان بروز بیماری را در سه دسته مقایسه می کند: واکسن کامل، واکسن ناقص و بدون تزریق واکسن. مشاهده می شود که فراوانی افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند بسیار بیشتر از سایر گروه ها است. نرخ بروز 100 در هر 100000 ساکن انتاریو است.

13252 خبر اولیه

نمودار زیر نیز میزان مرگ و میر بیماران را بر اساس تزریق واکسن نشان می دهد.

  جرقه امید برای ارزهای دیجیتال - بررسی رسانه های تحریریه

به طور متوسط ​​7 روز به ازای هر 100000 نفر مورد مطالعه قرار گرفت. در این موارد، تعداد مرگ و میر در میان افرادی که واکسن خود را به طور کامل تزریق کرده بودند بیشتر از دو گروه دیگر بود.

13253 خبر اولیه

این ارقام بر اساس آمار رسمی منتشر شده توسط ایالت انتاریو است، جایی که بیش از 90 درصد از شهروندان بالای 12 سال به طور کامل واکسینه شده اند. پرمصرف ترین واکسن در کانادا Pfizer است که بسیاری ادعا می کنند بهترین واکسن را تولید می کند، اما توجه به این نکته مهم است که میزان مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان برای بیماری عروق کرونر قلب متفاوت است.

خودتان مقایسه کنید شاید خیانت غول های داروسازی بعدا در اسناد محرمانه فاش شود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید