آمریکایی ها مشاغل خود را با سرعتی بی سابقه ترک کردند

بر اساس این سرمقاله، اگرچه مشاغل در ایالات متحده به دلیل بیماری عروق کرونر قلب به حالت عادی بازگشته است، اما بسیاری از آمریکایی ها یا تمایلی به بازگشت به مشاغل قبلی خود ندارند یا تعداد بی سابقه ای از مشاغل دارند. آنها آن را کنار می گذارند و ترجیح می دهند به جای آن آن را رها کنند تا به دفتر بازگردند.

سایت راشا تودی می نویسد که دلیل این امر تمایل شدید نیروها به کار از راه دور است، اما کارفرمایان خواهان پایان دادن به سیاست های مخابراتی کرونری هستند.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده، 4.54 میلیون نفر بی سابقه کار خود را در ماه مارس ترک کردند. این امر رکورد ثبت شده در نوامبر سال گذشته را افزایش داد که نسبت به سال قبل 23 درصد افزایش داشت.

از سوی دیگر، تعداد فرصت‌های شغلی در ایالات متحده به بالاترین سطح خود یعنی 11.5 میلیون رسیده است، زیرا کارفرمایان در بحبوحه افزایش هزینه‌های نیروی کار تلاش می‌کنند جای خالی را پر کنند.

گزارش ماه مارس همچنین آخرین موج اختلالات در طول این همه گیری را نشان می دهد که به “استعفای بزرگ” معروف است. تا آوریل 2021، هیچ ماهی وجود نداشت که 4 میلیون آمریکایی بخواهند شغل خود را ترک کنند، اما این سطح از آمار اکنون برای 10 ماه متوالی تکرار می شود و حتی در حال افزایش است. در ماه مارس، این رقم حدود 3 درصد از کل نیروی کار ایالات متحده بود.

مشاغل و فرصت ها برای رسانه های سلامت: SELF، انجمن سرطان آمریکا و استخدام NPR  مرکز روزنامه نگاری سلامت

کمبود نیروی کار؟

الان آمریکا به کشوری تبدیل شده که مردمش نمی خواهند کار کنند.

  دعوای مجلس و دولت برای کابینه نورچشمی رشد می کند!

کارفرمایان برای جذب کارگران، حقوق تشویقی، پاداش و بسته های جبرانی را برای پر کردن جای خالی پیشنهاد می کنند. زیرا آمریکایی‌ها در طول سال‌ها به کار از راه دور بیشتر و بیشتر در اولویت قرار می‌گیرند. برخی از شرکت ها با ارائه تعطیلات بیشتر و جذب کارگران بیشتر سعی در رقابت با یکدیگر دارند.

طبق گزارش ها، یک شرکت فناوری مستقر در نیویورک به نیروهای جدید قبل از شروع کار، دو هفته مرخصی با حقوق داده است.

به دلیل مشکلات در جایگزینی نیروی کار، مشاغل نیز به طور فزاینده ای تمایلی به اخراج کارگران ندارند. به ازای هر اخراج شده در ماه مارس، سه نفر دیگر کار خود را ترک کرده اند. اخراج کارکنان نسبت به سال قبل 7.1 درصد کاهش یافته است.

در حالی که بسیاری از نگرانی ها در مورد کمبود نیروی کار در ایالات متحده بر موقعیت های کلیدی مانند فست فود و کار خرده فروشی متمرکز است، کارگران یقه سفید به طور فزاینده ای در حال ترک هستند. به عنوان مثال، 809000 آمریکایی که در خدمات حرفه ای و تجاری کار می کردند به طور داوطلبانه مشاغل خود را در ماه مارس ترک کردند که نسبت به سال قبل 28 درصد افزایش داشت.

تنها بخش‌هایی که نرخ ترک تحصیل کمتر از 1.5 درصد از نیروی کار خود را داشتند، توسط دولت مدیریت می‌شدند که نرخ آن توسط فدرال 0.8 درصد بود.

گالوپ: نیمی از آمریکایی ها خواهان کار دائمی از راه دور هستند - راه حل های فنی من

علاقه زیاد به دورکاری

جولیا پولاک، اقتصاددان ارشد در بازار کار آنلاین ZipRecruiter، می‌گوید استعفای‌های بزرگ در ماه‌های اخیر توسط کارفرمایان تشدید شده است، زیرا آنها از کارگران می‌خواهند کار از راه دور را کنار بگذارند و به دفاتر بازگردند.

  آیا تمدید اعتبار گذرنامه نیاز به اجازه همسر دارد؟

مطالعه ای که توسط این شرکت انجام شد نشان داد که 14 درصد از افرادی که در شش ماه گذشته شغل جدیدی را شروع کرده اند با جابجایی شغلی از خانه پیدا کرده اند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز بازار کار آمریکا را ناپایدار و داغ و عامل اصلی تورم در بالاترین سطح خود در 40 سال گذشته خواند. اگرچه بازار کار ایالات متحده در این دوره بسیار داغ شد، تعداد مشاغل در ایالات متحده همچنان بیش از 1 میلیون زیر سطح قبل از اپیدمی است.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید