آیا شبکه های اجتماعی و مجازی بدون فیلتر می شوند؟

گروه سیاسی رجانیوز: اگر متولیان شبکه های اجتماعی و مجازی بخواهند با بلاتکلیفی کار کنند و جریان های مزاحم را کانالیزه کنند، طبیعی است که همان جایگاه قبلی را داشته باشیم.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش ایسنا، احمد وحیدی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی خسارات اغتشاشات اخیر اظهار کرد: اعداد و ارقام توسط دوستان تایید و اعلام می شود.

وحیدی درباره تغییر مدیران استانی نیز اظهار کرد: برنامه ریزی اولیه ما انجام شده و در حال پیشرفت عادی است.

وزیر کشور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر رفع فیلترینگ شبکه های اجتماعی گفت: باید ببینیم کسانی که می خواهند در این فضا فعال باشند از سیاست جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کنند یا خیر؟ اگر بخواهند با عدم قطعیت کار کنند و جریان های مزاحم را کانالیزه کنند، طبیعی است که همان موقعیت قبلی را داشته باشند.

وی همچنین درباره تعطیلی ادارات دولتی به دلیل ادامه وضعیت هوا و آلودگی گفت: کمیته اضطرار هوای پاک در این خصوص تصمیم گیری می کند، در صورتی که آلودگی هوا از حد معینی فراتر رود در مورد ادارات نیز تصمیم گیری می شود. .

وزیر کشور تصریح کرد: طبیعی است که مهمترین وظیفه ما حفظ انقلاب و حرکت سریع در مسیر انقلاب است و این امر با پیروی از منویات امام و رهبر معظم انقلاب محقق خواهد شد. با جهاد و کار زمینی و حرکت مستمر و امید به آرمان های والای انقلاب.

  شبیه سازی تاج قبل از اینکه در سال 2019 اتفاق بیفتد

دیدگاهتان را بنویسید