آیا قتل یا خودکشی ریحانه پارسا حقیقت دارد؟

ریحانه پارسا این روزها بازیگر جنجالی در شبکه های اجتماعی بود. پس از مهاجرت ریحانه پارسا، او همیشه فیلم و عکس های برهنه خود را منتشر می کرد و باعث حواشی زیادی برای خودش می شد.

به گزارش رجانیوس، شنیده ها در فضای مجازی حاکی از آن است که ریحانه پارسا بازیگر مشهور متولد 1377 در ترکیه صبح امروز کشته شده است. در همان زمان ، برخی اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا مصرف بیش از حد او خبر می دهند!

خبر ناگهانی! خبر درگذشت ریحانه پارسا منتشر شد. نام این بازیگر حاشیه ای و خبر درگذشت وی در فضای مجازی به ویژه در خانه باشگاه همه را درخشان کرد. خبر درگذشت او توسط روکنا تأیید یا تکذیب نمی شود ، اما ترکیب همه شواهد و اخبار حقایق زیادی را آشکار می کند.

این بازیگر در جدیدترین استوری اینستاگرام خود لیستی از کارهایی که قبل از مرگ باید انجام دهد را منتشر کرد. این داستان بسیاری از مخاطبان را شگفت زده کرد ، در حالی که به گفته دوستان و کاربرانش در باشگاه وی ، وی شب گذشته یک زنده غیرقابل درک در اینستاگرام و در حالی که قرص سفید با الکل مصرف می کرد ، کلمات نامفهوم تری را منتشر کرد. هم می زند. همه این اخبار مخاطب را در مورد خودکشی گمانه زنی می کند.

رسانه های ترکیه تا کنون هیچ خبری از مرگ ریحانه پارسا منتشر نکرده اند و دوستان وی نیز خبری در مورد مرگ ریحانه پارسا اعلام نکرده اند.

و این نادانی بازیگر زن و همه شایعات در مورد مرگ یا قتل ریحانه پارسا با جمع آوری این شواهد به واقعیت تبدیل می شود. اما این خبر توسط راکنا تایید یا تکذیب نمی شود.

  سرعت توسعه مناطق آزاد مطلوب نیست

دیدگاهتان را بنویسید