آیت‌الله رئیسی: توافقات دو کشور با جدیت دنبال می‌شود/ مخالف مداخله خارجی در سوریه هستیم/ بشار اسد: دشمنان ما سال به سال ضعیف‌تر نمی‌شوند، روز به روز/ ایران و سوریه در یک سنگر هستند.

گروه سیاسی رجانیوز: آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی شامگاه شنبه در گفت و گوی تلفنی با بشار اسد رئیس جمهور سوریه، فرا رسیدن عید سعید قربان را به دولت و ملت سوریه دوست و برادر تبریک گفت و گفت: امیدوارم خداوند عید سعید غدیر خم را عنایت فرماید. رحمت و برکات خود را به برکت این عید بر ملت های مسلمان و به ویژه ملت های مقاومت ایران و سوریه بباران.

دکتر رئیسی با تاکید بر لزوم اجرای توافقات قبلی بین دو کشور، سفر اخیر رئیس جمهور سوریه به تهران را موفقیت آمیز توصیف کرد و تاکید کرد: توافقات خوبی در این سفر حاصل شد و اجرای آن باید با جدیت دنبال شود.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه حمایت جمهوری اسلامی ایران از محور مقاومت به ویژه سوریه تداوم خواهد داشت، تصریح کرد: ایران از برقراری صلح و ثبات حمایت می کند و با هرگونه دخالت خارجی در سوریه مخالف است.

آقای «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در این گفتگوی تلفنی ضمن تبریک فرارسیدن قربان بایرام به رئیس جمهور، دولت و ملت ایران، از آیت الله رئیسی خواست صمیمانه ترین تبریکات و بهترین آرزوها را به مقام معظم رهبری برساند. انقلاب اسلامی امام خامنه ای

رئیس جمهور سوریه با بیان اینکه دشمنان ما سال به سال در مقابل محور مقاومت ضعیف تر می شوند، گفت: ایران و سوریه در یک دژ قرار دارند و امیدوارم سال آینده عید را جشن بگیریم و ملت های ایران و سوریه شاهد رشد داخلی و داخلی باشند. موفقیت های خارجی

  فومیو کیشیدا نخست وزیر ژاپن شد

دیدگاهتان را بنویسید