آیت الله جاودان: تغییر سرنوشت ایران یک رویا و یک خیال بزرگ است

گروه آموزش-رجانیوز: آیت الله محمدعلی جاودان به بهانه آشوب ها و التهابات اخیر در جامعه بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است: «دشمن اگر عاقل باشد کاری نمی کند، راهی برای آشتی می گذارد». شما دشمن نظام اسلامی هستید زیرا این نظام در برابر ذلت و بردگی اربابان قدرت جهانی (امپریالیسم) تسلیم نشده است. سوزاندن قرآن «الایزبالله»، آتش زدن پرچم کشور یا بیرون کشیدن چادر و شال از سر یک زن مسلمان ایرانی نشان می دهد که شما هیچ اصولی را قبول ندارید. شما حتی به خواسته های مردم ایران احترام نمی گذارید. مردم ایران بیش از هزار سال است که این اصول را باور کرده و دوست دارند. پنج میلیون زائر ایرانی در زیارت اربعین امام حسین (ع) و پنج میلیون زائر ایرانی در مشهد حضرت رضا (ع) نشانه عشق مقدس مردم ایران است، نمی بینید؟!

در چند روز گذشته نشان دادید که به هیچ قداست الهی و ملی اهمیت نمی دهید. مردم با ایرانی بودن در امت رسول الله (ص) شرکت کردند و نشان دادند که به چه چیزی اعتقاد دارند، چه چیزی را دوست دارند و چه می خواهند. شما منافع ملت خود را زیر پا گذاشته اید. به بهانه مرگ یک هموطن ده ها نفر را کشتید، آیا این انصاف است؟ آیا ایرانی بودن لازم است؟ آیا مفهوم و مصداق آزادی همان چیزهایی است که شما عمل کرده اید و نشان داده اید؟! چه کسانی از این خشونت ها راضی بودند؟ آیا کسانی که خوشحال شدند و از این قیام ها چشم پوشی کردند و دیگران را به این کار تشویق کردند با دشمنان اسلام و ایران فرق داشتند؟ حکومت هایی که سال ها ایران را غارت کردند و برای ما مرگ و بیماری و قحطی آوردند. اینکه تو میتوانی سرنوشت ایران را تغییر دهی یک رویا و یک خیال بزرگ است انشاالله.

  واکنش آیت الله جنتی به اصلاح پرداخت یارانه ها

زنده باد اسلام و تشیع، زنده باد ایران اسلامی. برای شهدای امنیت طلب مغفرت و رحمت و صلابت و عزت روزافزون نظام اسلامی و رهبری را از خداوند متعال خواستاریم.»

آمین رب العالمین

دیدگاهتان را بنویسید