اتحادیه اروپا به دست نشانده تروریسم دولتی آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است/ انتقام از هرگونه اقدام مغایر با امنیت ملی حق مسلم و قانونی این کشور است.

گروه سیاسی رجانیوز: در پی اقدام پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت اطلاعات در بیانیه ای حمایت قاطع خود را از نهاد قوی، ایثارگر، مردمی، ضد تروریستی و ضد استکباری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد.

من گزارش میدم رجانیوز; متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

و دشمنان ما قدرت دارند

وزارت اطلاعات و جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران با اعلام همبستگی کامل خود با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان رکن اصلی نیروهای دفاعی کشور، اقدام بی مورد، عجولانه و غیرمنطقی پارلمان اروپا را محکوم می کند.

اتحادیه اروپا که در حال حاضر در وضعیت بی‌سابقه‌ای از بحران عدم همبستگی، عملکرد ضعیف و عملکرد ضعیف قرار دارد، ثابت کرده است که در محاسبات اشتباه و بحران هویت نیز غوطه‌ور است و نه تنها کنترلی بر واقعیت‌های صحنه ندارد، بلکه همچنین دست نشانده تروریسم دولتی آمریکاست. رژيم صهيونيستي و گروه هاي ضد ملي و نفرت انگيز اين گونه شده اند.

بر اساس اطلاعات پنهان و آشکار مرحله اول این اقدام مضحک و خودنمایی تحت تأثیر لابی های تروریستی انجام شد و عوامل فاسد این مجلس به گفته خود آن را عملیاتی کردند. اروپایی‌ها که برخلاف آمریکایی‌ها با منطقه حساس غرب آسیا ارتباط سرزمینی دارند، اگر تجربه چنین اقداماتی از سوی آمریکایی‌ها را مرور می‌کردند، این اقدام غیرقانونی و غیرقابل قبول را انجام نمی‌دادند. 7 ماده 2 منشور ملل متحد. سوالی که مردم اروپا باید از نمایندگان پارلمان اروپا و دولتمردان آنها در این اتحادیه بپرسند این است که آیا این اقدام به اصطلاح تحریمی علیه بزرگترین نیروی مبارزه با تروریسم تکفیری در منطقه غرب آسیا برای آنها منافع ملموسی به همراه خواهد داشت؟ اگر به نفع آنها نباشد، این اقدام دقیقاً به نفع کدام دسته و گروه یا کشور است؟

  رشد قابل توجه فروش نفت ایران به چین از کشتی های نامرئی ادامه دارد

ضعف ارزیابی های اطلاعاتی کشورهای غربی در درک مردم و منطق حاکم بر نظام حکومتی مردمی جمهوری اسلامی ایران، آنها را بر آن داشته است تا با تدارک تدارک پروژه شکست خورده و خارجی آشوب و بی نظمی، تنفس مصنوعی بدهند. چنین اقدامات بیهوده و نمادینی . اما با این توهمات، آنها نه تنها در تحقق اهداف مداخله جویانه خود در داخل کشور ناکام خواهند بود، بلکه در سطحی وسیع تر، سیاست های مداخله جویانه منطقه ای آنها نیز با شکست آشکار مواجه خواهد شد.

وزارت اطلاعات و جامعه اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ضمن حمایت قاطعانه و همه جانبه از نهاد قاطع، ایثارگر، مردمی، ضد تروریستی و ضد استکباری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در صورت اقدام مغایر با امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران حق مسلم و قانونی این سرزمین است.

دیدگاهتان را بنویسید