اختصاص ردیف 6 سامانه 190 به طرح جمعیت جوانان

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خط 6 سامانه 190 با توجه به وظایف محوله به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جوانان توسط قانون جمعیت، موضوعات، پیشنهادات و شکایات مردم به جوانان طرح جمعیت توزیع شد.

به گزارش رجانیوز، علیرضا رحیم نیا با اشاره به راه اندازی خط پاسخگویی در خصوص جوانان جمعیت در سامانه 190 گفت: سامانه 190 6 خط داشت که سه خط دیگر به این سامانه اضافه کردیم و اکنون 9 خط دارد.

وی افزود: با توجه به وظایف محوله به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خط 6 را به سوالات، پیشنهادات و شکایات مردم در خصوص طرح جمعیت جوانان اختصاص داده ایم.

رحیم نیا تاکید کرد: افرادی که در مراحل طرح افزایش جمعیت سوالی در مورد ناباروری دارند و یا شاهد هزینه های بالای آزمایشگاهی و دارویی یا رفتار نامناسب یا خیانت پرسنل بوده اند می توانند از طریق خط 6 سامانه 190 با ما در میان بگذارند. در طرح افزایش جمعیت

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت تصریح کرد: اگر مردم به مراکز درمانی منطقه خود مراجعه کنند و شاهد ارتقای سیاست های کاهش و کنترل جمعیت باشند، می توانند از طریق این سامانه نیز به ما اطلاع دهند. اما در بازدید از تعدادی از مراکز بهداشتی درمانی شاهد اجرای سیاست های ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص حمایت از خانواده و افزایش جمعیت بودیم.

رحیم نیا یادآور شد: به گفته نمایندگان مجلس، وزارت بهداشت فعال ترین وزارتخانه در بحث جوانان در جمعیت است و بر اساس وظایف قانونی که در مورد جوانان در جمعیت انجام می دهد، بسیار جلوتر از سایر وزارتخانه ها است. وزارتخانه ها

  شناسایی 9378 بیمار جدید عروق کرونر / 23 فوتی دیگر

فروش آنلاین دارو ممنوع است

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت به سیگنال های مردم اهمیت می دهد، گفت: این نکته مهم را به هموطنانمان تاکید می کنیم که فروش اینترنتی دارو ممنوع است. از آنجایی که نمی توانیم اصالت دارویی را که به صورت آنلاین به دست مصرف کنندگان و عزیزان کشورمان می رسد تایید کنیم، فروش اینترنتی داروها را ممنوع کرده ایم. مگر اینکه زیرساخت آن امن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید