ارائه آمار فنی به فیفا؛ ایران نایب قهرمان جام حذفی/ کی روش از چند بازیکن استفاده می کند؟

گروه ورزشی رجانیوز: گروه مطالعات فنی فیفا (TSG) با حضور کارشناسانی چون آرسن ونگر و یورگن کلینزمن دیروز (یکشنبه) در نشستی با حضور رسانه های مختلف گزارش های فنی خود از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر را ارائه و تحلیل کرد. نمایندگان این گزارش که توسط گروه تحقیقات فنی فیفا و دپارتمان توسعه فنی اتحادیه جهانی فوتبال (فیفا) تهیه شده است، حاوی تجزیه و تحلیل بازی به مسابقه، آمار دقیق و همچنین ارزیابی عملکرد هر تیم است.

من گزارش میدم رجانیوز; بر اساس نظرسنجی های این گروه فیفا، تیم ملی فوتبال ایران که با کسب یک پیروزی و دو شکست از گروه B جام جهانی 2022 قطر بازماند، از نظر ضریب پوشش زمین در رده سوم مرحله گروهی این رقابت ها قرار گرفت. با بازیکنان در حال دویدن) در طول هر بازی.

بر این اساس تیم ایران با مسافت 120 کیلومتری از زمین بازی در هر مسابقه در رده سوم این رده بندی قرار دارد. آمریکا با 123 کیلومتر پوشش زمین بازی و استرالیا با 120 کیلومتر پوشش زمین بازی در رتبه های اول و دوم قرار دارند.

تیم ملی از این نظر بالاتر از تیم هایی مانند آلمان، اسپانیا، پرتغال، بلژیک، کرواسی، اروگوئه، انگلیس، هلند و برزیل قرار دارد. بدترین تیم در این رده بندی آرژانتین با 105 کیلومتر پوشش میدانی است.

2 خبر اولیه

تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم های تونس، مکزیک و آرژانتین در رتبه پنجم استفاده از بازیکنان خود قرار دارد. کی روش از بین 25 بازیکنی که برای این تورنمنت انتخاب کرده در مرحله گروهی با 21 بازیکن بازی می کند.

  همه درها به روی بایدن بسته است

برزیل در مرحله گروهی از 25 بازیکن خود استفاده کرد که تنها یک بازیکن از این تیم فرصت بازی پیدا نکرد و به همین دلیل در صدر این رده بندی قرار دارد. پرتغال و فرانسه با 24 بازیکن در جایگاه دوم، سوئیس و عربستان سعودی با 23 بازیکن در جایگاه سوم مشترک هستند.

صربستان، ژاپن، کاستاریکا و کامرون با 22 بازیکن در جایگاه چهارم قرار دارند. زلاتکو دالیچ در کرواسی در سه بازی مرحله گروهی تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد نکرد و با 16 بازیکن در انتهای جدول قرار دارد.

3 خبر اولیه

ایران در این رقابت ها از نظر تلاش برای گلزنی در رتبه یازدهم قرار دارد و بالاتر از تیم هایی مانند بلژیک، اروگوئه، کرواسی و هلند قرار دارد. ایران دومین تیم برتر این رده بندی در بین تیم های آسیایی پس از کره جنوبی (با 39 بار زدن به دروازه) و ژاپن (با 30 بار ضربه زدن به دروازه)، عربستان سعودی (با 29 بار ضربه زدن به دروازه)، قطر (با 21 بار ضربه زدن به دروازه) است. و استرالیا (با 20 تلاش برای گل) در رده بندی بعدی قرار دارند.

آلمان با 67 بار ضربه زدن به دروازه بهترین تیم این رده بندی است که البته این تلاش ها بی نتیجه بود و شاگردان هانسی فلیک از رسیدن به دور بعدی مسابقات بازماندند. کاستاریکا با 11 ضربه زدن به دروازه آخرین تیم این رده بندی لقب گرفت.

4 خبر اولیه

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید