ارجاع پرونده قاتل شهید رنجبر به دیوان عالی کشور

حکم پرونده قاتل شهید رنجبر اواخر سال گذشته در دادگاه کیفری استان فارس صادر و قاتل به قصاص محکوم شد.

به گزارش رجانیوس به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدکاظم موسوی درباره وضعیت قاتل شهید رنجبر گفت: حکم این پرونده اواخر سال گذشته در دادگاه کیفری استان فارس صادر شد و قاتل محکوم به انتقام

وی با اشاره به اعلام رای قاتل و وکیل وی تصریح کرد: پس از ابلاغ حکم، وکیل وی به رای صادره اعتراض کرد که بر اساس آن پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد.

رئیس قاضی استان فارس با اشاره به اینکه رسیدگی فوق العاده به این پرونده در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد، گفت: مجموعه قضایی استان نیز بر این پرونده نظارت دارد تا با سرعت بیشتری در دیوان عالی کشور رسیدگی شود. .

وی گفت: از ابتدای وقوع این جنایت، دستگاه قضائی رسیدگی ویژه و سریع به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده و رسیدگی را از جمله رسیدگی به پرونده و کلیه مقررات مندرج در دادرسی کیفری تا حدی اجرا کرده است. یک ماه پس از قتل و شهادت شهید رنجبر، دادگاه تشکیل جلسه داد و پس از اعلام ختم محاکمه، دادگاه حکم شخصی را صادر کرد.

بهمن ماه سال گذشته سرهنگ علی اکبر رنجبر، امدادگر فارس در منطقه بیدارد توسط یک جنایتکار فراری از ناحیه گلو مجروح و یک سرباز همراه مجروح شد. سپس دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و در کمتر از دو روز عامل شهادت یک مامور نیروی انتظامی در اطراف شیراز دستگیر شد.

  ماجرای خبر بد دستگیری مالک کلانشهر

دیدگاهتان را بنویسید