ارسال رایگان بنزین در 15 جایگاه تهران فعال شد

جلیل سالاری با اشاره به مشکل تامین سوخت جایگاه ها گفت: این مشکل در سراسر کشور گسترده است و محدود به شهر تهران نیست.

وی ادامه داد: مشکل فنی به گونه ای ایجاد شد که به دلیل مشکل نرم افزاری در رایانه های داخل جایگاه، اتصال آنها به پایانه ارتباطی محل برداشت کارت سوخت قطع شد. .

سالاری ادامه داد: در حال حاضر با پیگیری های انجام شده، مشکل نرم افزاری رایانه ها حل شده و رایانه های پمپ بنزین ها به ترمینال متصل هستند. اکنون در حال حل مشکل اتصال مودم های ایستگاه به مودم مرکزی هستیم.»

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: تیم پالایش و پخش فنی و نگهداری به جایگاه ها می روند تا مسیر سوخت گیری آفلاین را به صورت دستی ارائه کنند. به این ترتیب نیازی به کارت سوخت گیری نیست و بنزین در جایگاه ها با نرخ رایگان در دسترس است.

وی ادامه داد: در حال حاضر 15 جایگاه سوخت در تهران برای ارائه بنزین با نرخ آزاد فعال است که در سایر شهرها به همین میزان است به عنوان مثال 14 جایگاه سوخت در اردبیل فعال است.

سالاری گفت: با توجه به اینکه فعال شدن جایگاه مستلزم حضور و ارجاع تیم فنی وزارت نفت است، امکان عرضه بنزین با نرخ آزاد در تمامی جایگاه های سراسر کشور تا چندین ساعت زمان می برد و این فرصت به زودی برای همه ایستگاه ها ارائه می شود.»

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: در کنار مشکل اتصال مودم استیشن به مودم مرکزی نیز در حال رفع است و تست اتصال موفقیت آمیز داریم. در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله سوم، ایستگاه ها مانند قبل فعالیت خواهند کرد.

  چه چیزی مانع از سفر مردم در نوروز شد؟

فارس /

دیدگاهتان را بنویسید