از صفر تا صد محصول را از علی اکسپرس خریداری کنید

image 1653207810 خبر اولیه

در سال های اخیر، پلتفرم علی اکسپرس خود را به عنوان یکی از بهترین بازارهای فرامرزی برای تجارت الکترونیک آنلاین در جهان معرفی کرده است. این پلتفرم به عنوان شعبه ای از گروه علی بابا در سال 2010 به عنوان محلی برای فروش مستقیم به خریداران تاسیس شد.

در میان وب سایت های چینی برای خرید کالا در اکسپرس اغلب با آمازون و eBay مقایسه می شود. خریداران در علی اکسپرس به دنبال کالاهای با کیفیت و مقرون به صرفه هستند و به دلیل انتخاب گسترده کالاها و در دسترس بودن قیمت های رقابتی، حمایت از مشتری و امکان خرید در مقادیر بسیار کم، به مکانی عالی برای دراپ شیپینگ تبدیل شده است. فروشندگان مستقل می توانند محصولات را ثبت کرده و مستقیماً به صدها میلیون خریدار در سراسر جهان بفروشند. شرکت های واسطه در ایران نیز به خریداران و تجار ایرانی اجازه خرید از علی اکسپرس را داده اند.

یکی از سودآورترین روش های معامله در علی اکسپرس، تحویل قطره ای است. Drop Shipping روشی است که در آن فروشنده به جای اینکه کالا را در انبار نگه دارد و آن را بفروشد، کالا را از فروشنده یا مغازه دیگری خریداری کرده و سپس مستقیماً به فروش می رساند.

خریداران معمولا با تامین کنندگان معتبر کار می کنند و تا زمانی که سفارشی در وب سایت خود دریافت نکنند، چیزی از تامین کنندگان خریداری نمی کنند. Dropshipper پس از اینکه مشتری برای او سفارش داد، سفارش را برای تامین کننده ارسال می کند. در نهایت، این تامین کننده است که محصول را مستقیماً برای خریدار ارسال می کند، نه پارچه فروشی.

  تورم 10 درصدی در آمریکا در صورت حمله روسیه به اوکراین

البته. علی اکسپرس یک فروشگاه خرده فروشی گروه علی بابا است، بنابراین می توانید انواع کالاها را به صورت جداگانه خریداری کنید.

image 1653207760 خبر اولیه

یکی از مهمترین سوالات خرید از علی اکسپرس امنیت و اطمینان خرید است. پاسخ مثبت است و خرید از علی اکسپرس در هر کشوری کاملا امن است.

علی اکسپرس در سال های اخیر در بازارهای جهانی فعال بوده و میلیون ها تجربه خرید موفق دارد. این پلتفرم حضور فعالی در بازار جهانی دارد و میلیون ها تجربه خرید موفق دارد. اما چیزی که علی اکسپرس را بسیار قابل اعتماد می کند این است که فروشگاه نیست.

علی اکسپرس را به عنوان واسطه ای در نظر بگیرید که تضمین می کند همه چیز در فرآیند خرید و فروش به خوبی پیش می رود. هنگام ثبت سفارش، علی اکسپرس پول شما را تا زمانی که محصول را تأیید کنید نزد شما نگه می دارد. پرداخت تنها در صورتی به فروشنده انجام می شود که تأیید کنید کالای سالم دریافت کرده اید.

این امر احتمال از دست دادن پول شما را در صورت شکسته شدن یا تاخیر در سفارش یا تحویل ندادن سفارش شما به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اگر در دریافت سفارش خود مشکل دارید، می توانید لیست اختلافات را در حساب علی اکسپرس خود باز کنید تا علی اکسپرس بتواند شکایت شما را حل کند.

آخرین مرحله ثبت سفارش خرید از علی اکسپرس پرداخت می باشد. روش های مختلفی برای خرید از Ali Express وجود دارد که عبارتند از:

  • کارت های اعتباری مانند ویزا، مسترکارت، امریکن اکسپرس
  • ی‌پل
  • بیا دیگه
  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

البته در ایران به دلیل تحریم های بانکی امکان خرید مستقیم از روش های فوق برای خریدار ایرانی وجود ندارد. به همین دلیل سایت ها و شرکت های معتبری مانند سپاهان همراه تلاش کرده اند تا امکان پرداخت اعتباری و خرید از علی اکسپرس را برای خریداران ایرانی فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید