اسامی دفاتر پرمصرف تهران اعلام می شود

به گزارش رجانیوس، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: پس از تذکرات مکرر به اداراتی که کاهش مصرف برق نداشته‌اند، با تشدید نظارت‌ها، اسامی این ادارات در روز سه‌شنبه هفته جاری به اطلاع عموم می‌رسد. “

کامبیز ناظریان افزود: با استفاده از کنتورهای هوشمند تمام ادارات تهران به صورت لحظه ای از نظر مصرف برق رصد می شوند و در چند روز اخیر هر اداره ای که تعمیر و نگهداری لازم را در این منطقه نداشته باشد به شدت تحت تاثیر برق قرار گرفته است. “

وی ادامه داد: با وجود همکاری خوب ادارات کلان شهر تهران، شاهد بی توجهی برخی نهادها و دستگاه های اجرایی و خودداری از کاهش مصرف برق بوده ایم که با توجه به افزایش دما و مصرف برق به ویژه در کلانشهر تهران الف. گروهی از مشترکین از انتشار اسامی خودداری کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مشترکان ادارات بالادست تاکنون اخطارهای متعددی دریافت کرده اند و با توجه به تدابیر وزارت نیرو و مهلت تعیین شده برای اجرای قاطع برنامه های کاهش پیک شبکه توزیع برق از هفته جاری مصادف با 31 خردادماه در صورت توقف مصرف برق، اسامی دستگاه های اجرایی مستقر در تهران که بر اساس مصوبه اقدام به کاهش مصرف برق نکنند، اعلام می شود.

بر اساس مصوبه هیئت دولت، تمامی دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی موظفند در ساعات اداری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حداقل 30 درصد و در ساعات غیر اداری 60 درصد کاهش مصرف برق داشته باشند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید