اسامی مراکز عملیاتی اهدای خون در تاسوعا و عاشورا

12 مرکز عملیاتی اهدای خون در استان تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی میزبان عزاداران سیدالشهدا(ع) خواهند بود.

به گزارش رجانیوز به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، شهروندان تهرانی می توانند در روزهای یکشنبه 25 مرداد و دوشنبه 26 مرداد ماه 1401 مصادف با تاسوعا و عاشورا به 12 مرکز فعال استان تهران مراجعه کنند تا در صف داوطلبان شرکت کنند. برای اهدای خون

پایگاه های اهدای خون روز تاسوای حسینی وصال، شهرری، تهرانپارس، ستاری، پیروزی از ساعت 8 الی 24 و مراکز صدر، چیذر، نارمک، شهریار، ورامین و تیم های سیار اهدای خون واقع در بیمارستان خیریه صدیقه الزهرا (س) شهرری، سجادیه اسلامشهر از ساعت 17 الی 24 و تیم امامزاده جعفر (ع) پیشوا از ساعت 15 الی 21 در خدمت داوطلبان اهدای خون می باشد.

در مراکز عاشورا، وصل، شهرری، تهرانپارس، ستاری، پیروزی حسینی از ساعت 7 الی 24 و سایر مراکز صدر، مراکز چیذر، نارمک، شهریار و ورامین از ساعت 7 تا 16 و همچنین تیم های سیار اهدای خون مستقر در صدیقه الزهرا(س) بیمارستان خیریه (س) شهر ری، اسلامشهر سجادیه و تیم امام زهرا جعفر پیشوا از ساعت 9 الی 17 پذیرای خیرین تهرانی هستند.

بر اساس این گزارش، افراد برای جلوگیری از اتلاف وقت می توانند با مراجعه به سایت انتقال خون استان تهران به صورت اینترنتی نوبت گرفته و با کارت ملی خود به مراکز ثابت اهدای خون مراجعه کنند.

  بحران جمعیتی و بحران هویت کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید