اسامی مقامات ارشد فراری از ایران را منتشر کنید!

گروه سیاسی رجانیوز: جعل اخبار خروج برخی از مسئولان و خانواده هایشان از کشور و اعطای پناهندگی به برخی از مسئولان و خانواده هایشان توسط رسانه های معاند و تعبیر تسامح پاسداران نسبت به معترضان به افزایش جسارت و جسارت انقلابیون! در روابط با نیروی انتظامی همه چیز تلاشی نافرجام برای ایجاد دوقطبی در جامعه و تضعیف روحیه ملی است.

به گزارش رجا نیوز به نقل از نور نیوز، این سه رسانه مستقر در لندن با این توهم که نقش فرماندهی را برعهده می گیرند و اعتراضات خیابانی را هدایت می کنند، بر انتشار کلیدواژه هایی متمرکز شده اند که به وضوح اهداف آنها از سوریه سازی ایران را نشان می دهد.

این رسانه‌ها در حالی که در سال‌های اخیر همواره بر نفی تفکر انقلابی و تکمیل آن در کنش‌های سیاسی در نقاط مختلف جهان تاکید داشتند و حتی از روش‌های نرم و مخملی برای تغییر نظام‌های سیاسی حمایت می‌کردند، اما اکنون رویکرد خود را به کلی تغییر داده‌اند.

مروری گذرا بر ادبیاتی که این روزها توسط این رسانه ها و حساب های مجازی رسمی و غیررسمی آنها برای بیان ماهیت اعتراضات در ایران استفاده می شود، نشان از فراوانی واژه انقلاب و استفاده از عنوان انقلابیون برای معترضان دارد.

بر این اساس و برای تکمیل این سناریو، اغلب توصیه می شود که تجمعات به راهپیمایی تبدیل شود تا امکان اشغال خیابان ها و مراکز دولتی فراهم شود.

تصاویری که این روزها با ترفندهای ناشیانه از سوی این رسانه ها منتشر می شود، عمدتاً القای همان معانی را نشان می دهد که با افزودن اکاذیب درباره سقوط یک استانداری یا مرکز دولتی خاص و… تقویت می شود. از دست مردان

  مشخص نیست چه زمانی ارز 4200 تنی حذف خواهد شد

اگرچه تجمعات محدودی در تعدادی از شهرهای کشور وجود دارد، اما زندگی عادی در اقصی نقاط کشور برقرار است، اما تلاش های مضحک و فراوانی از سوی این رسانه ها برای ارائه شواهدی از فروپاشی جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد!

جعل اخباری مانند خروج برخی از مسئولان و خانواده‌های آنان از کشور و تلاش آنان برای پناهندگی در کشورهای دیگر و تعبیر بردباری نیروهای امنیتی با معترضان برای افزایش شجاعت و رشادت انقلابیون در برخورد با نیروهای امنیتی. همه آنها تلاشی نافرجام برای ایجاد دوقطبی در جامعه و تضعیف روحیه ملی است.

در ادامه این روند، تمامی پروتکل‌های قانونی و اخلاقی که رسانه‌های مدعی حرفه‌ای بودن سال‌ها از آن پیروی کرده‌اند، نقض شده است و انتشار تصاویر خبری و آموزش مستقیم و غیرمستقیم ترویج خشونت که مصداق تروریسم رسانه‌ای است. ، کانون اصلی فعالیت آنها شده است

پر واضح است که با تسلط کامل نیروهای امنیتی بر اوضاع داخلی کشور، تحقق رویاهای ضد ایرانی و ایرانی آشوبگران امکان پذیر نخواهد بود، اما تلاش رسانه ها که فوری هستند. ابزار سرویس‌های اطلاعاتی خارجی برای ایجاد بلاتکلیفی و بی‌ثباتی در کشور چیزی جز دامن زدن به آتش نیست.

دیدگاهتان را بنویسید