استقبال مردم از سیستم افشاگری فرار مالیاتی

16813 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، داود منظور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در جلسه کارگروه فرار مالیاتی با اشاره به اینکه با اتخاذ رویکرد تحول آفرین نظام مالیاتی و اجرای برنامه ها و اقدامات متعدد از جمله طرح افشاگری با اقدامات عملی در مبارزه با فرار مالیاتی و انواع فساد، اعتماد مردم به این سازمان افزایش یافته است، گفت: امسال مردم شریف کشورمان در راستای اجرای حقوق مردم و دولت به این سازمان اعتماد کردند. و تعداد قابل توجهی از گزارش های عمومی را از طریق سامانه افشاگر ارسال کرد.

وی از ارائه حدود 15 هزار گزارش مردمی از ابتدای سال جاری به سازمان امور مالیاتی در قالب سامانه افشاگری خبر داد و گفت: این نشان دهنده اعتماد مردم به سازمان امور مالیاتی است و برای تقویت این اعتماد، همه این گزارش ها وجود دارد. رسیدگی شده و یا رسیدگی می شود، بر اساس نوع تخلف و موقعیت جغرافیایی آن، تخلفات پس از تایید و تایید به اداره امور مالیاتی، دادسرای پلیس مالیاتی یا اداره حراست سازمان ارجاع می شود. اطلاع رسانی، تصمیمات لازم صادر و به اطلاع مردم عزیز ایران خواهد رسید. خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اکثریت پزشکان از شهروندان قانونمند جامعه هستند و خدمات ارزنده ای در جهت پیشرفت جامعه ارائه می کنند، افزود: تعداد قابل توجهی از این گزارش ها مربوط به برخی پزشکان مجرم بوده و برنامه ریزی های مهمی در این زمینه انجام شده است. در حال پیگیری

به گزارش اینتا، دکتر منظور به نقش افشاگری در اصلاح و بهبود نظام مالیاتی در مبارزه با فساد و فرار مالیاتی اشاره کرد و افزود: از تمامی کسانی که از این سازمان در زمینه عدالت مالیاتی، پیشگیری یا مبارزه حمایت می کنند تقدیر و تشکر می کنیم و ما به مردم این اطمینان را می دهیم که کلیه گزارشات ارسالی به این سامانه با دقت بالایی پردازش شده و نتیجه به صورت مقتضی به اطلاع خبرنگاران و یا عموم مردم خواهد رسید.

  افزایش تورم سالانه در ماه اکتبر - بررسی تحریریه رسانه ها

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید