استیضاح فاطمیون ناعادلانه است/ داخل چاه صد طبقه دولت قبل را نگاه کنید!

گروه سیاسی – رجانیوس: عضو كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس: وزارت صمت متهم به سهل انگاری است که این وزارتخانه در آن هیچ مسئولیتی نداشته است، از جمله میراث شوم نقدینگی در دولت قبل.

علی اکبر علیزاده در گفت و گو با خبرنگار رجانیوس با اشاره به موضوع استیضاح وزیر صمت در مجلس گفت: آقای فاطمی امین در کسوت وزیر صمت یکی از موفق ترین اعضای کابینه است. .

وی با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی سه وزارتخانه جهادکشاورزی، صمت و اقتصاد درگیر مسائل مختلفی است ادامه داد: نقدینگی کشور نیز از 460 همات به 4500 همت رسیده است.

این نماینده مجلس گفت: در دولت قبل بودجه کشور 450 کسری بود، در حالی که در دولت قبل 43 درصد کارخانجات تعطیل بود و تنها 3 درصد از کارخانه ها فعال بودند و مابقی وضعیت خوبی نداشتند.

علیزاده در ادامه با بیان اینکه رئیس جمهور در شرایط نامناسبی رئیس دولت شد، ادامه داد: اکنون علنا ​​اعلام می شود که رشد صادرات غیرنفتی 100 درصد افزایش یافته تا هوا ارسال نشود! که به کشورهای دیگر ارسال می شود و کالاها نیز در کارنات تولید می شوند. به استثنای کارخانه ای که تعطیل بود، می توانست کالا تولید کند، پس باید دانست که این کارخانه ها برای تولید و صادرات کالا راه اندازی شده اند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه وزارت صمت در افزایش رشد صادرات غیرنفتی کاملا موفق است، افزود: در حال حاضر وزارت صمت را سهل انگاری می دانند که این وزارتخانه هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

  «محسن رضایی» به مجلس می رود

وی گفت: نقدینگی سیل خراب است و هر وزیری ممکن است دچار مشکل شود.

این نماینده مجلس گفت: به عنوان مثال هرچقدر در این شرایط خودرو تولید کنیم، با وجود نقدینگی موجود، باز هم می بینیم که مردم خودرو می خرند و با آن برخورد می کنند و این مشکلی ندارد. زمان.

وی گفت: ما فاطمی امین را به عنوان وزیر صمت انتخاب کردیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه وزیر صمت وزیر موفقی است و استیضاح وی در این شرایط درست نیست، گفت: متاسفانه دولت قبل به اصطلاح چاله 100 طبقه را درست کرد و این دولت 20 تا 30 طبقه آن را به ما داد. سوراخ بالا آمده است. یعنی در حالی که برخی متاسفانه این مشکل را نمی بینند.

دیدگاهتان را بنویسید