استیضاح وزیر آموزش و پرورش به دلیل عدم رعایت نمره معلمان

10716 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، سید غنی نظری، عضو شورای اسلامی شهر در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 مرداد) شورای اسلامی با انتقاد شدید از نوری وزیر آموزش و پرورش به دلیل عدم اجرای رتبه بندی معلمان گفت: تأخیر بیش از حد در انجام رتبه‌بندی معلمان و تضییع حقوق فرهنگیان، پرچمدار استیضاح شما خواهم بود و این وظیفه را انجام می‌دهم تا افکار عمومی بدانند که قاطعانه پشت قانون ایستاده‌ایم.

نماینده مردم حلخال و کوثر در مجلس یازدهم بیان کرد: آیین نامه نمره دهی معلمان به گونه ای تدوین شده که حق این قشر زحمتکش پایمال شده است.

نماینده مردم علی آباد در مجلس در یادداشتی به رحمت الا نوروزی وزیر آموزش و پرورش گفت: وضعیت مربیان پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی و معلمان غیرانتفاعی را یک بار برای همیشه حل کنید. آقای وزیر؛ ما بارها بر این موضوع تاکید کرده ایم، رتبه بندی اجرا شود و صدای معلمان و فرهنگیان در دولت باشید.

نوروزی افزود: معلمان قله تعلیم و تربیت هستند و باید برای روز اول مهر با انگیزه در کلاس حاضر شوند. آقای نوری وزیر آموزش و پرورش; به جای اینکه در وزارتخانه بنشینید، به دولت و پیش آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه یا معاون اول رئیس جمهور بروید و از این جمعیت کثیری که سرمایه کشور است محافظت کنید. شما باید بایستید و تحرک خود را نشان دهید و قوی ترین وزیر دولت باشید.

پایان/

  یک زن مسلمان خودروی هتک حرمت قرآن را در نروژ واژگون کرد

دیدگاهتان را بنویسید