اصلاح طلبان مسئول تخریب سیل امروز هستند

عضو کمیسیون مجلس گفت: اصلاح طلبان باید پاسخگوی ویرانی های ناشی از سیل امروز در کشور باشند.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام علیرضا سلیمی یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر با اشاره به فضاسازی اصلاح طلبان علیه ارائه خدمات توسط دولت و مدیران شهری به آسیب دیدگان سیل روزهای اخیر در کشور گفت: مصداق اصلاح طلبان نمونه مولان نصرالدین و پسر و الاغش است. یکی یکی سوار الاغ می شدند و چه تنها و چه پیاده، مردم با آنها صحبت می کردند. اصلاح طلبان می خواهند همه از آنها حمایت کنند، مثل رئیس جمهور که چیزهایی را پشت شیشه دودی خود می بیند.

یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی تصریح کرد: اصلاح طلبان همیشه دنبال بهانه هستند. اگر امروز مسئولان در جمع سیل زدگان ظاهر نشوند، می گویند چرا مسئولان به میان مردم نرفتند؟ اگر مسئولان به سراغ مردم بروند می گویند دنبال کار تبلیغاتی برای خود هستید. اگر مسئولان چکمه پوشیده باشند و در مناطق سیل زده حاضر شوند، می گویند چرا شما چکمه دارید و مردم ندارید؟ اگر مسئولان در میان مردم بدون چکمه در مناطق سیل زده حاضر شوند، می گویند چرا چکمه ندارید؟ و آنها می خواهند به هر طریقی صحبت کنند.

سلیمی خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان 32 سال بر قوه مجریه در کشور حکومت کردند و باید پاسخ دهند که چرا جاده ها و پل ها را تعمیر نکردند تا امروز سیل همه جا را خراب نکند؟

و افزود: اصلاح طلبان به جای پاسخگویی به کاستی ها و کوتاهی های خود گلایه دارند که چرا پل ساخته نشده و مشکلات حل نشده است؟

  سقوط فیس بوک - بررسی رسانه های تحریریه

یکی از اعضای کمیته ریاست شورای اسلامی شهر تصریح کرد: امروز شاهد حضور مسئولان و نهادهای مختلف در بین مردم در مناطق سیل زده هستیم و شاهد هستیم که مشکلات مردم در حال پیگیری و رسیدگی است. در سطح وزرا از جمله حضور وزیر کشور در مناطق مختلف که به گفته وی درگیر سیل است.

دیدگاهتان را بنویسید