اطلاعات ثبت نام داوطلبان دارای سه فرزند یا بیشتر در طرح ملی مسکن

به گزارش تحریریه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی جزئیات ثبت نام داوطلبان سه فرزند و بیشتر در طرح ملی مسکن را به تفصیل اعلام کرد.

وزارت راه و شهرسازی بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانان مبنی بر واگذاری زمین یا مسکن به خانوارها پس از تولد فرزند سوم یا بیشتر، متقاضیانی را که تاریخ تولد سوم یا بیشتر آنها بعد از 24 آبان 1400 است، تعیین کرده است. ، می توانید با انتخاب گزینه «متقاضیان دارای سه فرزند و بیشتر (قانون حمایت از خانواده و جوانان» با بخش ثبت نام نهضت ملی مسکن در سامانه طرح های حمایتی مسکن به نشانی https://saman.mrud.ir/ تماس بگیرید. ) «در مورد قیمومیت نسبت به ثبت نام اقدام کنید. بدیهی است پس از ثبت نام داوطلبان در صورت احراز شرایط داوطلب نسبت به سایر اقدامات مطابق ضوابط و مقررات مربوط اقدام خواهد شد.

به گفته معاون مسکن و ساختمان، متقاضیان باید نکات زیر را در نظر بگیرند:

تبصره 1: آن دسته از خانواده های دارای سه فرزند یا بیشتر که تاریخ تولد فرزند سوم یا بیشتر آنها بعد از 24 آبان ماه 1400 باشد، در حوزه مسکن مشمول امتیازات قانون حمایت از خانواده و جوانان می باشند که علاوه بر داشتن در شرایط لازم، نرخ باروری شهری که پدر یا فرزند در آن متولد شده است نباید از 2.5 بیشتر باشد.

عدم امکان استفاده همزمان از امتیاز طرح های حمایت از نهضت ملی و قانون حمایت از خانواده

تبصره 2: متقاضیانی که قبلاً در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، هم از امتیاز طرح‌های حمایت از نهضت ملی و هم از قانون حمایت از خانواده و جوانان استفاده نمی‌کنند. متقاضیانی که واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانان هستند و قبلاً در نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند می توانند به یکی از روش های زیر از این قانون بهره مند شوند:

  آیا کسب درآمد از خدمات کاشت ناخن قابل قبول است؟

الف- در صورتی که داوطلب به ویرایش اطلاعات خود دسترسی دارد، مطابق عکس های زیر، کارت خود را در قسمت بررسی و درخواست های بعدی وارد کرده و اطلاعات سرپرست خود را ویرایش کنید.

163876 خبر اولیه

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید