اطلاعات علی و نسبی خانوار خلاصه شده است

به گزارش رجانیوز، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: اطلاعات خانوار در پایگاه علی و رابطه ای جمع آوری می شود.

به گزارش سازمان ثبت احوال کشور، هاشم کارگر در دیدار با رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها با اشاره به ضرورت تغییر در ابعاد مختلف این سازمان و ماموریت های آن افزود: تقاضای جامعه نسبت به سال گذشته تغییر کرده است. گذشته و با تغییر سیستم برای هویت حزب، تمامی اطلاعات مربوط به هویت افراد جمع آوری می شود تا در صورت بروز شرایط، بسیاری از مشکلات به راحتی حل شود. به عنوان مثال، در زمان اپیدمی کرونا، اگر اطلاعاتی در مورد بیماری برخی افراد وجود داشت، می‌توان با مشکلات بیشتری مقابله کرد.

وی افزود: سازمان ثبت احوال کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت برای خدمت رسانی مناسب و بهینه به مردم، خوشبختانه در مسیر انجام وظایف قبلی خود قرار دارد و ضمن شروع مجدد تولید کارت هوشمند ملی، برنامه ریزی لازم برای صدور و ارائه کارت کلیه متقاضیان کارت ملی هوشمند که در گذشته موفق به تکمیل ثبت نام خود شده اند که بالغ بر 10 میلیون نفر می باشد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور تاکید کرد: کوچکترین نقص از سوی این سازمان گریبانگیر همه شهروندان می شود; بنابراین باید تحولی در سازمان ثبت احوال ایجاد کنیم و نیازهای مردم و جامعه را شناسایی کنیم، در واقع سازمان باید در چارچوب رسالت خود و متناسب با یک تحول اساسی، پایگاهی قوی و قابل اعتماد در نظام هویتی ایجاد کند.

  نتیجه در اینستاگرام به پایان رسید

پایگاه های داده متنوع منجر به هزینه های بالا و پرس و جوهای تکراری می شود

وی با بیان اینکه اکنون شاهد هستیم که بانک های اطلاعاتی مختلف منجر به هزینه های گزاف و استعلام های تکراری شده تا جایی که اطلاعات دستگاه ها با یکدیگر مغایرت داشته باشد، نگاه جدیدی به ایجاد بانک های اطلاعاتی متمرکز و جامع داریم.

کارگر افزود: باید تا حد امکان از ایجاد هزینه های غیرضروری پرهیز کنیم. در این راستا سازمان ثبت احوال در تلاش است تا بانک اطلاعاتی جامعی از اطلاعات هویتی و اطلاعات مرتبط و مرتبط با هویت اشخاص حقیقی ایجاد کند.

فعالیت اولین خدمت سببی و خویشاوندی از تیرماه

معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه اولین خدمت علی و وابسته در تیرماه امسال ایجاد و عملیاتی شد، گفت: این امر برای رفع برخی نیازهای دستگاه های حاکمیتی و حاکمیتی در کشور انجام شد و در طول مدت بهبود خواهد یافت. سال 1401

کارگر با بیان اینکه سازمان ثبت احوال کشور باید زیرساخت ها را برای بهبود شرایط ارتقا دهد، افزود: در گذشته تصمیم بر این بود که ظرف مدت پنج سال با تدوین اسناد هویتی پایگاه اطلاع رسانی علی و نسبی ایجاد شود اما اکنون این موضوع به کاهش یافته است. 2. به امسال رسیده ایم و در صورت فراهم شدن اعتبارات و زیرساخت های مناسب به سرعت و با تمام توان این موضوع را تکمیل خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه به عنوان گوشه ای از سامانه با همکاری همه نهادها و استفاده از ظرفیت داخلی برای ارائه خدمات اقدام خواهیم کرد، افزود: اکنون در حوزه الکترونیکی شدن فرآیندها و برون سپاری خدمات، سازمان ثبت احوال کشور است. یکی از سازمان های پیشرو در این زمینه

  فروش فوق العاده جیپ چینی نو از فردا

رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه در اعتبارات 1401 بودجه ای برای بانک اطلاعات سببی و نسبی پیش بینی نشده است، خواستار حمایت های لازم در این زمینه شد تا کار روی زمین نماند و ادامه یابد. سریع گفت: جمع آوری داده ها برای بهبود پایگاه علّی و نسبی ضروری است تا بتوانیم بر این اساس خدمات قابل اعتمادی را به نفع مشتریان تولید و ارائه کنیم.

وی ادامه داد: با نگاه به آینده به دنبال تحولی جدید در ماموریت های سازمان ثبت احوال خواهیم بود تا در مسیر یک سازمان هوشمند و کاملا الکترونیکی به درستی گام برداریم.

سازمان ثبت احوال شریک و مشارکت کننده بسیار مهمی در اجرای ماموریت های اعطایی این سازمان است.

مجید پارسانیا رئیس سازمان ارجاع کمک های مالی نیز با اشاره به سابقه همکاری دو سازمان و اهمیت و جایگاه سازمان ثبت احوال در کشور گفت: سازمان ثبت احوال می تواند شریک و بازی بسیار مهمی باشد. در انجام ماموریت های سازمان کمک های بلاعوض نقش داشته و باید به تعهدات قانونی خود عمل کنیم.» سازمان ثبت احوال آماده همکاری است.

وی ادامه داد: سازمان هدف یارانه در کنار سازمان ثبت احوال خواهد بود تا بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مردم گام برداریم.

پارسانیا به ماموریت های مهم سازمان هدفمندسازی کمک های بلاعوض اشاره کرد و افزود: با توجه به زیرساخت ها و توانمندی های سازمان ثبت احوال به عنوان متولی نظام هویتی کشور و همچنین لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی خانوارها، ضروری است کلیه ادارات ذیربط در کشور برای ایجاد و بهبود زیرساخت های مرتبط با سامانه ها و متداول ساختن اطلاعات هویتی در کشور همکاری کنند.

  تفاوت بین جرثقیل دروازه ای، دروازه نیمه جرثقیل و جرثقیل دستی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید