اطلاعیه پیش ثبت نام برای سفر به نوروز در سوریه

پیش ثبت نام سفره های نوروزی عتبات عالیات از ساعت 10 صبح 30 بهمن ماه آغاز و تا پایان روز جمعه 6 اسفند ادامه خواهد داشت.

به گزارش رجانیوس، داوطلبان ورود به عتبات عالیات در ایام نوروز می توانند با پرکردن فرم مناسب در سایت عتبات عالیات در ایام نوروز، مراحل پیش ثبت نام را برای خود و همراهان خود انجام دهند.

1- ارسال های برنامه ریزی شده فقط هوایی بوده و در صورت اعلام مجوز حمل زمینی شرایط مربوطه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

2- پیش ثبت نام به صورت انفرادی و گروهی (حداقل 1 نفر و حداکثر 10 نفر) امکان پذیر است، افرادی که برای اعزام با هم اقدام می کنند در یک گروه به عنوان اعضای خانواده ثبت نام می کنند که در این صورت هر گروه شامل یک گروه و زیر گروه می باشد. باید مشخصات صحیح سرپرست گروه و اطلاعات پایه ماهواره (کد ملی، نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد) را در فرم ثبت نام سایت وارد کنید.

3- هر فرد فقط یکبار و به صورت گروهی (به عنوان سرپرست گروه یا همراه) می تواند پیش ثبت نام کند و چنانچه به هر دلیلی از افراد پیش ثبت نام شده (سرگروه یا همراهان) پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری، لطفا ثبت نام نمایند. در گروه جدید باشید و یا با جابجایی نام گروه خود اقدام کنید می توانید مجددا ثبت نام کنید و کد رهگیری جدید دریافت کنید که در این صورت اطلاعات ثبت نام در گروه قبلی حذف خواهد شد.

  شناسایی 6234 بیمار جدید عروق کرونر / 203 فوتی دیگر

4_کد و اطلاعات داوطلبان جهت رعایت اطلاعات سازمان ثبت احوال و در صورت مغایرت امکان ادامه مراحل می باشد لذا در ثبت کد ملی باید دقت مضاعف صورت گیرد.

5- با توجه به اطلاعات مربوط به پیش ثبت نام از طریق سامانه پیامکی، لازم است شماره تلفن همراه سرپرست گروه (یا یکی از بستگان وی) در فرم پیش ثبت نام ثبت شود.

6_تاریخ تولد افراد باید به طور کامل شامل روز، ماه و سال (چهار رقمی) در فرم درج شود.

7- کد ملی همه افراد ده رقمی است و تمامی ارقام (صفر سمت چپ) باید به طور کامل در فرم ثبت شود.

8- پس از نهایی شدن پیش ثبت نام، سامانه شماره پیگیری را به گروه اختصاص می دهد که شما آن را ضبط و برای اقدامات بعدی نزد خود ذخیره می کنید.

9_ بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بیماری های عروق کرونر، همراه داشتن کارت واکسیناسیون با کد QR و نتیجه آزمایش PCR منفی 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است.

10_در صورتی که تعداد افراد پیش ثبت نام بیش از ظرفیت اعزام به ایام نوروز در استان های مختلف باشد، اولویت گروه ها بر اساس قرعه کشی تعیین و از طریق سایت حج و عبادت به اطلاع آنان خواهد رسید.

11- قرعه کشی و اعزام پذیرفته شدگان از استان محل سکونت سرپرست گروه (درج شده در سامانه) انجام خواهد شد. بنابراین استان و شهر محل سکونت را از لیست مربوطه به دقت انتخاب کنید.

12- پس از پایان مهلت پیش ثبت نام (جمعه 6 اسفند 92) امکان تغییر نام و مشخصات افراد ثبت نام شده وجود ندارد.

  خانم ترانه علیدوستی هنرمند عزیز درد مردم را با این آشپز نمی توان گفت!

13- باید پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ اعزام داشته باشید.

14. فقط پذیرفته شدگان در قرعه کشی اولویت ارسال دارند و انتقال یا تعویض امکان پذیر نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید