اعزام محرمانه فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی به قطر

پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از منابع آمریکایی و منطقه ای از اعزام محرمانه گروهی از فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی به قطر خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، برخی منابع خبری از جمله میدل ایست آی شامگاه جمعه با انتشار گزارشی از اعزام تعدادی از فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی در قالب یک ماموریت نظامی به قطر خبر دادند.

در همین راستا مقامات فعلی و سابق آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس به میدل ایست آی گفته اند که «فرماندهان نظامی اسرائیل به صورت مخفیانه و در چارچوب تغییرات سازمانی داخلی مرکز فرماندهی آمریکا در منطقه موسوم به «سنتکام» مستقر در تل آویو (در داخل سنتکام) شرکت خواهد کرد، آنها در قطر مستقر شده اند.

منابع مذکور تاکید کردند که یکی از مکان های اعزام فرماندهان اسرائیلی پایگاه هوایی العدید قطر بوده که به پایگاه هوایی و مقر نیروهای آمریکایی در خاورمیانه معروف است.

در این گزارش همچنین آمده است که سنتکام در پاسخ به سوالی در مورد استقرار فرماندهان نظامی اسرائیل در پایگاه های آمریکایی در قطر، پاسخ را به ارتش اسرائیل واگذار کرد، اما ارتش اسرائیل از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

میدل ایست آی با انتشار این گزارش به نقل از برخی مقامات کشورهای حاشیه خلیج فارس اعلام کرد که این مقامات خواسته اند نامشان فاش نشود.

رژیم صهیونیستی سال گذشته بر اساس توافقات عادی سازی سال 2020 بین بحرین و امارات، دخالت خود را در مقر فرماندهی مرکزی تروریست های آمریکایی در منطقه موسوم به «سنتکام» آغاز کرد.

  جادوگر قدیمی در مازندران / مسعود شجاعی ، چه اتفاقی برای نساجی افتاد + عکس

دیدگاهتان را بنویسید