اعلامیه استقلال علیه مجری تلویزیون

باشگاه استقلال در واکنش به برنامه صبحگاهی ورزشگاه و اظهارات مجری این برنامه بیانیه ای منتشر می کند.

به گزارش رجانیوس، امروز و در بخشی دیگر از برنامه ورزشگاه، مجری این برنامه با اظهاراتی خطاب به دو تیم بزرگ صوفیه خبرساز شد. او در قسمت مظلومیت استقلال و پرسپولیس عنوان می کند که سرخابی افسرده است و تیم مظلومی گل گهری است که با دست به پرسپولیس گل می زند یا فجرسپاسی که با دعوای تکنیک روزبه چشمی دروازه اش را باز می کند. . .

مجری برنامه ورزشگاه نیز با کنایه به باشگاه استقلال گفت که آبی ها نباید ادعای افسردگی کنند چون تیم مظلومی پیکان است که بازی جام حذفی اش مقابل آبی ها لغو شد تا خودروسازان بدون سلاح به مصاف استقلال بروند. این صحبت ها با واکنش باشگاه استقلال مواجه شد.

در این بیانیه آمده است: چه چیز بدتر از این که مردی در کسوت مجری تلویزیون پس از حمله به برخی برنامه های صداوسیما برای فرار از ظلم چند تیم دیگر، بدون حجاب به استقلال حمله کند؟

همچنین در ادامه آمده است: ورزش تلویزیون جولانگاه افرادی شده است که نه تنها قدمی در جهت رشد و توسعه فوتبال برنداشته اند، بلکه سال هاست که در جهت مخالف ایستاده اند. آرزو می کنم جایگاه تخصص و نقد به افراد شایسته و منصف برسد.

استقلالی با انتقاد از میزبان ورزشگاه نوشت: اگر بعد از سال ها فوتبال برای این افراد اتفاقی بیفتد، شهرت این را دارند که الان دنبال شهرت نیستند.

در این بیانیه با اشاره به عدم واکنش تلویزیونی در جریان هو کردن اشتباه داوران مقابل استقلال، آمده است: اگر عدالت حاکم بود، در روزهایی که حق استقلال به دلیل سیگنال‌های دروغین از دست رفت، مهر سکوت را نزدند و حالا هم نمی‌کنند. ابراز نارضایتی از ریاست استقلال.

  سرنوشت نوروز در ششمین قله تاج شام خورد

استقلالی ها در پایان از نظارت مدیران صدا و سیما انتقاد کردند و نوشتند: مدیران مربوطه در سازمان صدا و سیما دقیقا چه کنترلی دارند که چنین افرادی در تلویزیون از آن ابایی ندارند؟ امیدواریم روزی برسد که عده ای در پوشش متخصص و مجری، شهرت را بر گمنامی ترجیح ندهند و از روی عدالت و راستی و نه چیز دیگر حرف بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید