اعلامیه بیعت جامعه ورزش و جوانان با مقام معظم رهبری/اعلام اطاعت از بیانات نورانی رهبر معظم انقلاب

گروه ورزشی رجانیوز: در پی بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص آخرین تحولات کشور، جامعه ورزش و جوانان و فدراسیون ها ضمن اعلام بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، بار دیگر با صدور بیانیه ای از تجدید بیعت خود خبر دادند و تاکید کردند که قهرمانان همیشه برای برافراشتن پرچم تلاش خواهد کرد. سه رنگ کشور عزیزمان در میادین مختلف ورزشی شکست نخواهد خورد و مصمم است نام ایران، غیرت و رشادت ورزشکاران ایرانی را در میان سایر کشورها و ورزشکاران به نمایش بگذارد. خلاصه بخشی از متن نظر فدراسیون های ورزشی را در زیر می خوانید:

فدراسیون ووشو: راهنمایی ها و حمایت های مقام معظم رهبری مایه دلگرمی است

فدراسیون ووشو ضمن قدردانی از بیانات مقام معظم رهبری، آنها را محل صحبت دانست. این فدراسیون ضمن قدردانی از بیانات حکیمانه، روشنگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری، آنها را سرلوحه سخنان خود قرار داده و در دستور کار قرار خواهد داد. ضمن اینکه شناخت کامل و احترام ایشان به امور ورزشی همیشه نقشه راه این فدراسیون است.

فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان های اصیل امام خمینی (ره)، رهنمودها و حمایت های مقام معظم رهبری در سخت ترین شرایط و حوادث مستمر تاریخی را مایه دلگرمی می داند. برای خدمتگزاران انقلاب اسلامی و خدمتگزاران ملت شریف و شریف.

فدراسیون بولینگ و بیلیارد: ما پشت سر بیانات مقام معظم رهبری هستیم

در روزهای اخیر برخی عناصر تجزیه طلب، سلطنت طلب و استعمارگر با سوء استفاده و سوء استفاده از احساسات مردم، ناامنی و ناآرامی در کشور عزیزمان ایجاد کردند که با درایت مسئولان، موضع گیری پلیس و نیروهای امنیتی و حمایت صورت گرفت. مردم، از انقلاب اسلامی و بیانات مسئولین، رهبری عالی رتبه این اقدامات مانند گذشته نتیجه ای نداشت، اما سیاهی چهره عاملان و ملت ایران دوباره بصیرت خود را برای خنثی کردن ترفندها نشان داد. از دشمنان

  14 هزار زائر اربعین از بانک ها ارز مسافرتی دریافت کرده اند

فدراسیون بولینگ و بیلیارد به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش کشور و خانواده رشته های تحت پوشش ضمن محکومیت اقدامات اخیر با حمایت نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی و ابراز تاسف عمیق از حوادث رخ داده و تسلیت به همه بازماندگان خانواده های داغدار حوادث روزهای گذشته، اقدامات هاتاکان. وی قداست فضای مقدس و نورانی قرآن کریم، پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)، مساجد کشور، حجاب بانوان محترم میهن اسلامی و آسیب دیدن اماکن و اموال عمومی و خصوصی را به شدت محکوم کرد. و صبر و متانت و آرامش ملت مؤمن. بصیر و همچنین ایثارگری ها و اقدامات به موقع نیروی انتظامی مقتدر و مردمی کشورمان، اقدامات روزهای اخیر را محکوم می کند و امیدوار است ملت اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در این زمینه گام بردارد. مطابق با اهداف متعالی و الهی، انشاء الله.

زورخانه و فدراسیون پهلوی: ما شجاعانه پشت سر آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ایستاده ایم

پس از بیانات ارزنده رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حوادث اخیر، فدراسیون پاورلیفتینگ و کشتی جمهوری اسلامی ایران موضع جامعه بزرگ این ورزش ملی و تاریخی را برای مقابله جسورانه با آرمان های مقدس اعلام کرد. انقلاب اسلامی.

فدراسیون ورزش های قدرتی و کشتی جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از سخنان روشنگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری، آنها را چراغ راه و راهنما می داند و استقلال از قدرت های بزرگ جهان را یکی از مهم ترین اهداف این کشور می داند. انقلاب اسلامی ایران که نهال این سرو سخت و محکم به خون پاک شهدای گرانقدر کشورمان آغشته شده است. به همین دلیل است که جامعه بزرگ ورزش‌های قدرتی و کشتی این رشته تاریخی و ملی همچنان همچون گذشته به آرمان‌های انقلاب اسلامی ادامه می‌دهد و راه شهدای ماندگار و دلیرمردان تاریخ کشورمان را ادامه می‌دهد. شهیدان ابراهیم هادی و طوقانی که در راه استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران ایستادند و از خود گذشتند، ادامه خواهند داشت.

  دلار 500 تن در روز کاهش یافت

باشگاه پرسپولیس: اعلام انطباق با بیانات روشنگری مقام معظم رهبری

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری توجه دارد و از سخنان ارزشمند ایشان تشکر و قدردانی می کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی مشترک دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، در برخی از بیانات خود، مواضع برخی از چهره‌های ورزشی و هنری را برجسته و خاطرنشان کردند: به نظر من اینها مواضع بی ربط هستند و ما نباید نسبت به آنها حساس باشیم

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و عناصر مؤمن و شریف کم ندارد و جایگاه چند نفر ارزشی ندارد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با اعلام پایبندی به این فرامین و رهنمودهای روشنگرانه، از این اظهارات ارزشمند به‌ویژه محبت‌هایشان به جامعه ورزش تقدیر و تشکر می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید