افراد لوط به کمک ارتش اوکراین آمدند

13515 خبر اولیه

به گزارش رویترز، اعضای جامعه همجنس گرایان اوکراین که در حال ثبت نام برای جنگ هستند، نمادی از اسب شاخدار افسانه ای را انتخاب کردند و آن را درست زیر پرچم ملی اوکراین دوختند.

یوهان یک بازیگر، کارگردان و مربی تئاتر است و شریک زندگی همسرش رومانووا است که به خبرگزاری گفت که تصمیم آنها به درگیری های سال 2014 برمی گردد، زمانی که روسیه به شبه جزیره کریمه حمله کرد و آن را از اوکراین جدا کرد. دلبسته شد.

بر اساس این گزارش، افراد لات (لزبین ها، همجنس گرایان، دوجنسه ها، تراجنسیتی ها و …) می گویند که نماد و تصویر اسب شاخدار را به دلیل آنچه که موجودات غیرعادی و تراجنسیتی می دانند، انتخاب کرده اند.

این دو لواط پس از اخراج از کریمه در سال 2014 به کیف پایتخت نقل مکان کردند و از طریق کار تئاتر با هم آشنا شدند. هیچ یک از آنها در مورد نحوه استفاده از سلاح آموزش ندیدند، اما پس از گذراندن روزهای اول جنگ، تصمیم گرفتند بیشتر کار کنند.

رومانوا می گوید که ما فقط سه گزینه داریم، یا در پناهگاه پنهان شویم، یا فرار کنیم یا داوطلب شویم تا از قلمرو دفاع کنیم، گزینه سوم را انتخاب کردیم.

بر اساس این گزارش، روسیه می گوید نیروهایش یک «عملیات ویژه» را برای دور نگه داشتن اوکراین از عضویت ناتو و خلاصی از شر ملی گرایان رادیکال ضد روسی آغاز کرده اند. اوکراین و متحدانش این را بهانه ای برای یک جنگ تهاجمی می دانند.

اولین ماموریت این زوج همجنس گرا در اطراف میکولیف در جنوب اوکراین، حدود 135 کیلومتر (80 مایل) از بندر اودسا بود، جایی که آنها در همان واحد جنگیدند. البته یوهان آنجا ذات الریه گرفت.

  کلاهبرداران اینستاگرام در آمل دستگیر شدند

رومانوا گفت که در طول ماموریت پرخاشگری ندید، اما در ابتدا برای دیگران غیرعادی بود. با گذشت زمان، مردم او را آنتونینا صدا می کردند و برخی حتی از ضمیر زنانه او (SHE) استفاده می کردند.

هنگامی که آنها در سه ماهه دوم به واحد جدید خود در ایستگاه مرکزی کیف پیوستند، انتقادات زیادی وجود داشت. برخی از فرماندهان به حضور این دو لواط معترض بودند، اما در نهایت یکی از افسران ارشد گفت تنها نکته مهم این است که یک رزمنده خوب در خط مقدم باشیم.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید