اقتدار روحانی بیشتر بود یا رئیس؟!

جریان خاص سیاسی در کنار «تحریف تاریخ روحانی» می گوید رئیس جمهور از اختیارات و حمایت های ویژه تری برخوردار است! برخی معتقدند این رفتار اهداف خاصی را دنبال می کند.

به گزارش رجانیوس به نقل از مشرق، حسن رسولی عضو سابق شورای شهر تهران و از حامیان تحریم انتخابات 1400 دوشنبه گذشته در گفت و گو با روزنامه آرمان ملی برای دولت سیزدهم گفت: راه را برای هر گونه ای هموار کرد. اقدام و تصمیم در حالی است که دولت های قبلی چنین شرایطی نداشتند تا آقای رئیسی در این مدت حتی اگر سخت باشد، تصمیمات مهمی بگیرد. رئیسی شرایطی را ایجاد کرد که شرایط تصمیم گیری برای دولت فراهم شد و اگر به هشت سال حکومت آقای روحانی دقت کنیم، درمی یابیم که در این مدت کمتر شاهد چنین وحدت نظری در بین ارکان بوده ایم. نهادهای دولتی در حمایت از دولت “شاید اگر همین باشد. از دولت آقای روحانی حمایت می شد، تصمیمات سختی زودتر گرفته می شد.»

* این اظهارات کذب و تحریف کننده در حالت بدبینانه است تا «شرایط نهایی» را در اذهان مردم القا کند و زمینه را برای شورش اقتصادی فراهم کند.

بنابراین اگر دولت سیزدهم به شعارهای خود عمل نکند. همین افراد به صحنه آمدند و تاکید کردند که بخاری از قاعده یکنواخت فراتر نرفته است بنابراین در سازه مشکل دارد! ترویج مفهوم «تعارض با اصل نظام اسلامی».

حرکتی که ما هم اکنون شاهد هیجانات او هستیم.

این در حالی است که اولاً حکومت واحد متعلق به رژیم های تک حزبی و کمونیستی است نه جمهوری اسلامی که در دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا دارای سلایق متفاوتی است. او بیشتر داشت. (با توجه به رفتار عجولانه دولت سابق در مذاکرات و تسامح نظام اسلامی!) و ثالثاً آقایان نباید «آخوند کاذب» را به مردم معرفی کنند و القا کنند که نمی توانند تصمیمی ملموس بگیرند! بلکه باید شجاعت نشان دادن واقعیت رئیس جمهور روحانی را داشته باشند که با پشتکار شخصی و حتی با حذف مجلس و زیر پا گذاشتن شرایط رهبری برنامه های خود را پیش می برد.

  نسیم نیکلاس طالب: بیت کوین بی فایده است

توطئه تبدیل دولت سیزدهم به آخرین چاره نیز خطرناک است، زیرا فرماندهان شورش آینده قصد دارند گزینه همیشگی حل مشکلات یک کشور یعنی «صندوق رای» را از افکار عمومی حذف کنند و به این نکته اشاره کنند که اگر رئیس جمهور شکست می خورد؛ چاره ای وجود نخواهد داشت!

آن هم تا اولاً همه ما امیدواریم که دولت سیزدهم موفق شود. اما حتی در فرض فرضی، اگر چنین نتیجه ای حاصل نشود; طبیعتا مردم ایران در انتخابات دیگر به گفتمان متفاوتی رای خواهند داد و صندوق رای همیشه تنها راه حل خواهد بود.

البته در این میان، باید در برابر فریب کسانی که قدرت های ویژه رئیس جمهور و حمایت ویژه او را نادرست معرفی می کنند، مراقب بود.

دیدگاهتان را بنویسید