امارات در فلسطین اشغالی استادیوم می سازد

در ادامه همکاری های دوجانبه امارات و رژیم صهیونیستی پس از عادی سازی روابط، ابوظبی در نظر دارد استادیوم فوتبال در فلسطین اشغالی بسازد.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، عیسی فریج وزیر همکاری های منطقه ای رژیم صهیونیستی و یک شرکت دولتی اماراتی برای ساخت ورزشگاه در شهر کفر قاسم در فلسطین اشغالی قرارداد امضا کردند.

بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه های صهیونیستی، این ورزشگاه به نام «خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس فقید امارات نامگذاری خواهد شد.

در ادامه این گزارش، فریج برای ساخت ورزشگاه مذکور از سوی مقامات اماراتی چراغ سبز نشان داده و این ورزشگاه 8000 نفری با سرمایه گذاری کامل امارات ساخته خواهد شد.

مغرب، اردن، مصر، امارات، بحرین و سودان شش کشور عربی بودند که با وساطت دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، سعی در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی داشتند.

شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی در ژوئیه سال جاری اولین پرواز رسمی به فرودگاه بن گورین در تل آویو، پایتخت رژیم موقت صهیونیستی را اعلام کرد.

«محمد الحجه» سفیر امارات در رژیم صهیونیستی ضمن خوشامدگویی به این سفر گفت: اکنون در پرواز افتتاحیه از دبی به تل آویو هستیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با افتتاح این مسیر هوایی راه جدیدی ایجاد شود که فرصت هایی را برای مردم امارات به ارمغان بیاورد، از شرکت هواپیمایی امارات برای این پرواز تشکر کرد.

این در حالی است که نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی، روز نوزدهم خرداد ماه گذشته با «محمد بن زاید آل نهیان» رئیس جمهور امارات متحده عربی در کاخ الشاطی دیدار کرد.

  نوسانات سهام تسلا - بررسی های سرمقاله رسانه ها

بنت در این دیدار انتخاب بن زاید به عنوان رئیس جمهور جدید امارات را تبریک گفت و اظهار داشت: رژیم صهیونیستی به دنبال اقدامات مشترک با امارات برای گسترش افق همکاری در مرحله بعدی است.

بن زاید همچنین از موضع بنت در قبال دولت و مردم امارات قدردانی کرد. در این نشست، طرفین راه های همکاری دوجانبه و فرصت های توسعه در زمینه های مختلف به ویژه سرمایه گذاری، اقتصاد و توسعه مرتبط با امنیت غذایی و سلامت را بررسی کردند.

سفر نفتالی بنت به ابوظبی در حالی انجام شد که «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی نیز 22 می به امارات متحده عربی سفر کرده بود. وی به همراه چند تن از وزرای کابینه تل آویو به ابوظبی رفت تا درگذشت خلیفه بن زاید، رئیس جمهور سابق امارات را تسلیت بگوید.

دیدگاهتان را بنویسید