امیرآبادی فراهانی: بورس لانه دزد شده است/آقای روحانی باید سکوت کند

گروه سیاسی رجانیوز: یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی مشکل اصلی امروز مردم را معیشت و اشتغال جوانان دانست و گفت: مراقب باشیم به حاشیه ها کشیده نشویم.

من گزارش میدم رجانیوزاحمد امیرآبادی فراهانی در نطق علنی امروز یکشنبه مجلس با اشاره به سالروز قیام 28 دی مردم قم گفت: فردا 28 آذر سالروز قیام مردم قم است. قم در دفاع از مرجعیت و رهبری دینی ملت ایران. قم که شهر خون و قیام نامیده شد و شهری که با همه ایراداتش همچنان پشت سر ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده است. قم مرکز جهان تشیع و شهر اهل بیت پیامبر (ص) است.

نماینده قم افزود: مردم قم در 18 دی با تدبیر با معاندان مقابله کردند و مانند 28 آذر از ولایت و رهبری نظام دفاع کردند و امروز نیز به خیابان ها می روند و از حریم ولایت در مقابل دفاع می کنند. توهین نشریه فرانسوی».

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر همچنین گفت: از دیگر وقایع دی ماه می توان به گشایش حجاب رضاخان در 26 دی 1314 اشاره کرد که به موجب آن زنان و دختران این دیار حجاب و حجاب را ممنوع کردند. روسری اما زنان غیور زن ایرانی زیر بار این نقشه شوم نیفتادند و امروز نیز زنان مسلمان ایرانی از ارزش های دینی و انقلابی خود عقب نشینی نکرده و همواره در جامعه با حفظ حجاب در تمامی شئونات زندگی و کشور تلاش می کنند. حکومت.

امیرآبادی با بیان اینکه در دو سال و نیم اخیر مجلس انقلاب تصمیمات اقتصادی خوبی گرفته است، یادآور شد: امپراتوری رسانه ای علیه نظام اسلامی و مجلس انقلاب مواردی را می داند که صحت ندارد یا نظر شخصی یکی از همکارانش نظر مجمع و تصویب آن یک ضریب می دهد و به افکار عمومی القا می کند که این موضوع نظر واقعی مجلس است.

  خرید میوه خشک کن بهترین راه برای شروع یک کسب و کار خانگی است

وی در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس تاکید کرد: بر این اساس مراقب باشیم بهانه ای به دست دشمنان ندهیم، قطعا در سال آینده که مصادف با انتخابات دوره بعد است، رسانه های دشمنان تبلیغات گسترده ای انجام خواهند داد. در مقابل این مجلس انقلابی، البته توصیه من به صدا و سیما این است که اخبار واقعی را از مجلس دریافت کنند.

این عضورئیس شورای اسلامی یادآور شد: یکی از دروغ های بزرگی که امپراتوری رسانه ای علیه مجلس داد افزایش 50 درصدی حقوق نمایندگان مردم بود در حالی که حقوق نمایندگان مردم همیشه به اندازه افزایش حقوق نمایندگان مردم بوده است. حقوق کارمندان دولت

امیرآبادی فراهانی مشکل اصلی مردم امروز را معیشت، اشتغال و ازدواج جوانان عنوان کرد و گفت: مراقب باشیم به حاشیه ها کشیده نشویم. مردم نیز به خوبی می دانند که مجلس قوانین خوبی تصویب کرده است که امیدوارم با اجرای صحیح دولت این مشکلات حل شود.

وی افزود: اخیراً آقای روحانی رئیس جمهور سابق در دفاع از کار دولتش مطالبی را بیان کرد که خوب است مثل دوران تصدی خود دوباره سوار ماشین شود و از داخل ماشین نظرسنجی کند، زیرا اگر بیرون می‌آید، مردم به نظرسنجی پاسخ می‌دهند تا یک امتیاز ویژه به شما بدهند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه تصریح کرد: بنابراین توصیه می شود که هیچ گاه مانند دو سال گذشته صحبت نکنند، هر چند نمی توانند از خیر جلسه بعدی مجلس چشم پوشی کنند. به همین دلیل آنها شروع به صحبت کرده اند.

  ایران قطعنامه شورای حقوق بشر را به رسمیت نمی شناسد/ نیروهای امنیتی کشور با شورشیان با حداکثر خویشتن داری برخورد کرده اند.

امیرآبادی با بیان اینکه این روزها مردم شاهد افزایش قیمت کالاهای مختلف در کشور هستند، تصریح کرد: بخشی از این افزایش قیمت ها مربوط به کاستی های دولت قبل به ویژه در چاپ پول بدون پشتوانه است و بخشی دیگر مربوط به کاستی های دولت قبل است. بلایی که بورس بر سرش آورده مردم را آفریده و زندگی روزمره آنها را شعله ور ساخته است. بورس که قرار است محلی برای سرمایه گذاری شفاف، مطمئن و مبارزه با رانت گرایی باشد، تبدیل به لانه دزدی شده است که مصداق بارز آن در قیمت گذاری خودرو و فولاد است که در عملکرد ضعیف به وضوح نمایان است. بازار کالا

وی افزود: بحث کمبود گاز در کشور یکی دیگر از موضوعاتی است که امروز در جامعه مطرح است، باید از کسانی که 8 سال حکومت کردند پرسید در این مدت چه سرمایه گذاری هایی در این بخش انجام دادند، برخی مراکز پتروشیمی و صنعتی به دلیل کمبود گاز تعطیل می شود و این تعطیلی باعث افزایش برخی اقلام مورد نیاز مسکن می شود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در عین حال خاطرنشان کرد: از سازمان بازرسی می خواهم که موضوع سرمایه گذاری در حوزه گاز را جدی گرفته و افرادی را که سهل انگاری کرده اند و دست از کار کشیده اند به دادگاه صالح معرفی کند.

امیرآبادی فراهانی در ادامه نسبت به کمبود دارو و سرم به وزیر بهداشت هشدار داد و تاکید کرد: باید برای رفع نیاز مردم اقدامات لازم را انجام دهد و با کسانی که با دریافت ارز دولتی دارو وارد می کنند اما توزیع نمی کنند، برخورد قاطع شود. ،

  توبیخ راوی کتاب مچتای سنگستان توسط رهبر انقلاب/ مچتای سنگستان توصیفی بی تعارف از اسارت است.

وی همچنین از رئیس جمهور و نهادهای مجری قانون تغییر وضعیت ایثارگران تشکر کرد و گفت: به نهادهایی که این قانون را اجرا نکرده اند تذکر جدی می دهم.

نماینده مردم قم در شورای اسلامی ضمن تشکر از سفر استانی رئیس جمهور به قم و توجه به مناطق نیازمند استان، تکمیل پروژه های نیمه تمام مانند مترو، مینی راه آهن، فاضلاب شهری و توجه به مراکز درمانی در مناطق مختلف استان و اجرای طرح خواستار حی خدی در روستاهای حوزه انتخابیه شد.

این عضو کمیته رئیس شورای اسلامی در پایان ضمن تبریک انتصاب سردار رادان به سمت فرماندهی کل نیروی انتظامی از زحمات سردار اشتری تشکر و خواستار توجه به رفاه حال کارکنان این سخت افزار شد. موسسه کار

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید