انتقام بی رحمانه روسیه از اوکراین

11295 خبر اولیه

به گزارش تحریریه به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که فرماندهی گروه متحد نیروهای روسیه در پاسخ به حمله جنایتکارانه رژیم کیف به پست استقرار موقت، عملیات تلافی جویانه انجام داد. سربازان روسی در ماکیفکا

آنها توضیح دادند که در 24 ساعت گذشته تجهیزات شناسایی را در پایگاه های شبه نظامیان اوکراینی در شهر کراماتورسک کشف کردند. این اطلاعات توسط چندین کانال مستقل به طور قابل اعتماد تایید شده است. بیش از 700 رزمنده از نیروهای مسلح اوکراین در خوابگاه شماره 28 و بیش از 600 نفر در خوابگاه شماره 47 حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، بیش از 600 سرباز اوکراینی در نتیجه حمله موشکی گسترده به این نقاط برای استقرار موقت یگان‌های نیروهای مسلح اوکراین کشته شدند.

ارتش اوکراین در نخستین دقایق سال جدید میلادی، 6 فروند موشک HIMARS MLRS به محل استقرار موقت سربازان روسی در منطقه ماکیفکا شلیک کرد. اصابت چهار موشک به ساختمان باعث ریزش سقف های ساختمان شد. بر اساس آخرین آمار 89 سرباز از جمله جانشین فرمانده هنگ جان باختند.

دلیل اصلی کشته شدن سربازان در وزارت دفاع استفاده از تلفن بود که نیروهای اوکراینی از طریق آن توانستند وضعیت را شناسایی کنند. وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده انجام خواهد داد و مسئولین پس از نتایج تحقیقات پاسخگو خواهند بود.

پایان/

  تداوم رشد نزولی نقدینگی در شهریور 1401

دیدگاهتان را بنویسید