اندازه جایزه قهرمانان استقلالی ها مشخص شد

به گفته کارمندان بلندپایه باشگاه استقلال، جوایز قهرمانی بازیکنان و مربیان استقلال یکسان نیست.

به گزارش رجانیوس، پس از قهرمانی استقلال در پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر، پس از پیروزی مقابل فولاد و پیروزی مقابل پرسپولیس مقابل سپاهان، بند پاداش قهرمانی در قرارداد بازیکنان و کادر فنی استقلال فعال می شود.

طی روزهای اخیر اعلام شد که باشگاه استقلال مبلغ مشخصی را به عنوان جایزه قهرمانی به تمام اعضای تیم پرداخت می کند که به نظر می رسد این مبلغ برای همه بازیکنان یکسان و برای اعضای کادر فنی یکسان باشد اما کادرفنی استقلال این موضوع را رد کرد. موضوع.

در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که برای تعیین تکلیف وضعیت فرهاد مجیدی تشکیل شد، درباره زمان و نحوه پرداخت پاداش قهرمانی به بازیکنان و مربیان استقلال بحث و تبادل نظر شد.

طبق اخبار منتشر شده از سوی باشگاه استقلال، مسئولان عالی رتبه این باشگاه اعلام کردند که جایزه قهرمانی اعضای تیم استقلال و مربیان این تیم با توجه به بند پاداش قهرمانی مندرج در قرارداد فی مابین متفاوت خواهد بود. باشگاه و افراد مختلف مثلاً جوایز قهرمانی بازیکنان بزرگتر یا ستاره های تیم استقلال با بازیکنان جدیدتر و جوانتر متفاوت است.

این شرایط در قرارداد اعضای کادر فنی نیز وجود دارد. بنابراین قطعاً جایزه قهرمانی اعضای تیم استقلال با یکدیگر متفاوت خواهد بود و هرکس بسته به قراردادی که با استقلال دارد مبلغ مورد نظر را دریافت خواهد کرد.

هیچ هزینه ای ندارد. اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال این روزها به شدت درگیر تعیین تکلیف تمرین استقلال برای فصل آینده و انتخاب جانشین برای فرهاد مجیدی هستند اما گفته می شود اواسط هفته آینده و در جلسه هیئت مدیره زمان پرداخت هزینه ها مشخص می شود. جایزه قهرمانی اعضای تیم استقلال مشخص می شود.

  قیمت جدید پژو 405 غافلگیر کننده بود

دیدگاهتان را بنویسید