انصاری فرد: رسانه های خارجی حرف ما را آنطور که می خواهند می نویسند/ جهانبخش: از بچگی عاشق پیراهن تیم ملی بودیم/ تمرکز بازیکنان تیم ملی روی مسابقات

گروه ورزشی رجانیوز: علیرغم حملات متعدد رسانه های فارسی زبان خارجی مبنی بر محرومیت تیم ملی از جام جهانی و شیطنت خبرنگاران انگلیسی در نشست های خبری؛ تیم ملی فوتبال ایران برای حضور قدرتمند در مسابقات آنها در قطر حضور دارند و با تمرکز روی تمرینات روزانه و دوری از حواشی خود را برای مرحله گروهی این مسابقات آماده می کنند.

من گزارش میدم رجانیوز; کریم انصاری فرد، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ظهر امروز (جمعه) در نشست خبری ویژه جام جهانی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. همچنین در این نشست خبری مرتضی پورعلیگنجی دیگر بازیکن تیم ملی ایران به سوالات خبرنگاران مختلف در رسانه ها پاسخ داد.

کریم انصاری فرد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار گفت: در جام جهانی 2022 قطر با تمام توان بازی می کنیم تا بهترین نتایج را در این کشور ثبت کنیم. ما به دنبال تاریخ سازی جام جهانی هستیم. همه بازیکنان و کادر فنی قول داده اند که روی فوتبال تمرکز کنند.

انصاری فرد در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره تاثیر تجربیاتش در سومین دوره متوالی جام جهانی برای کمک به تیم ایران، افزود: برای سومین بار متوالی افتخار پوشیدن پیراهن ملی پوش ایران را دارم. تیم فوتبال در جام جهانی». من همیشه به تعهداتم پایبند بوده ام و سعی کرده ام بهترین عملکردم را در زمین ارائه دهم. من تجربه زیادی مقابل تیم های بزرگ دارم و سعی می کنم این تجربه را به جوانان بدهم، سعی می کنیم تا آخرین ثانیه بازی سوم جلو برویم.

خبرنگار انگلیسی در این نشست از انصاری فرد سوال مکرری با این مضمون پرسید: آیا با توجه به اتفاقات کشورتان با مردم ایران همدردی می کنید؟ ملی پوش فوتبال ایران به این خبرنگار گفت: ما یک تیم واقعی هستیم و به همین دلیل از یکدیگر محافظت می کنیم. دیروز هم این موضوع مطرح شد. ما مشکلی نداریم که شما هر روز یک سوال بپرسید و به آن احترام می گذاریم. همانطور که بازی کردن وظیفه من است، سؤال کردن نیز وظیفه شماست، اما همه ما باید وظایف خود را در حرفه خود به درستی انجام دهیم. من از علیرضا جهانبخش دفاع می کنم چون سوالی از او پرسیده شد که همین طور بود و نمی دانم شما بودید یا شخص دیگری. پاسخی که ما می دهیم چیزی نیست که بعداً بنویسید و تحلیل کنید.

  غوغایی پسر خلیل شهری در استارک آرنا/تیم ملی کشتی آزاد نایب قهرمان جهان شد

و ادامه داد: امروز اومدم جواب همه رو بدم اما به خاطر اتفاق دیروز هر چی الان بگم جور دیگه ای نوشته میشه. من برای کشور دیگری نیستم. از بچگی آرزو داشتم فوتبالیست شوم. آرزوی من هم مانند اسطوره های فوتبال کشورم حضور در جام جهانی بود. الان در جام جهانی هستم و می خواهم مردم ایران را خوشحال کنم. من قول می دهم که همه برای شاد کردن مردم ایران تلاش کنیم. در جام جهانی قطر نیز مانند سایر دوره های جام جهانی، همه بازیکنان تا آخرین لحظه برای مردم و کشور خود تلاش خواهند کرد.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره حضور کارلوس کی روش در راس تیم ملی گفت: صحبت ها و تعریف های ما درباره رزومه کی روش مضحک است چرا که او مربی شناخته شده ای در دنیا و آسیا است. همه از نتایج و رکورد او خبر دارند و نیازی به این کار نیست. هیچ تعریفی وجود ندارد. زمانی که چند سال پیش او سرمربی تیم ملی بود، ما همیشه یک تیم واقعی بودیم و تا آخرین لحظه برای قله ها و شادی مردم تلاش کردیم. باید بگویم همه منتظر شروع جام جهانی هستیم تا بهترین نتایج را برای کشورمان کسب کنیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور هواداران زن در ورزشگاه و حمایت از تیم ملی تصریح کرد: این موضوع برای من، تیم، مردم و کشورم باعث افتخار است. جام جهانی برای این است که همه در جهان از این مسابقات لذت ببرند و تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد. با تمام احترامی که برای همه فوتبالدوستان دنیا قائلم، باید بگویم که ایران بهترین هواداران دنیا را دارد و تیم ملی و باشگاه های ایران یک طرف قوی به نام هواداران دارند.

  مجتبی امانی سفیر جدید ایران در لبنان شد

بیرانوند: آمدیم مردم را خوشحال کنیم. ما به همه چیز پایبند هستیم

علیرضا بیرانوند در نشست خبری دیروز در نشست خبری ویژه جام جهانی گفت: آمدیم و تمرکزمان را روی بزرگترین تورنمنت فوتبال دنیا گذاشتیم تا موفق شویم.

وی افزود: حضور در جام جهانی آرزوی همه است. اینکه گل چگونه خوشحال است یک موضوع شخصی است و ما اینجا هستیم تا مردم را خوشحال کنیم. ما همه چیز را رعایت می کنیم تا بتوانیم برای اولین بار سوار شویم.

%D8%A8%D8%B1 خبر اولیه

بیرانوند در پاسخ به این سوال که برخی از بازیکنان ایران به دلیل اعتراضات بعد از گل خوشحال نیستند و اینکه در جام جهانی چه خواهید کرد، گفت: در جام جهانی که بزرگترین تورنمنت فوتبال است روی بازی های خود تمرکز خواهیم کرد. در جهان ما گفته ایم، داشتن بهترین عملکرد، همه رویای بازی در جام جهانی را در سر می پرورانند، خوشحالی بازیکنان و اینکه بعد از به ثمر رساندن گل چه باید کرد یک موضوع شخصی است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال تاکید کرد: ما اینجا هستیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم و بتوانیم برای اولین بار از گروه صعود کنیم.

جهانبخش: می خواهیم از کودکی به پیراهن تیم ملی افتخار کنیم/دوست داشته باشیم

روز گذشته علیرضا جهانبخش در پاسخ به سوال کینه توز یکی از خبرنگاران مبنی بر خوشحال نشدن بازیکنان ایران پس از گلزنی گفت: فکر می کنم شما گزارشگر رسانه های انگلیسی هستید و اگر هم تیمی نبودیم نمی پرسید. آن سؤال.

کاپیتان تیم ایران گفت: از کودکی عاشق پیراهن تیم ملی بودیم و هنوز هم عاشق هستیم. هدف و تمرکز ما تیم ملی است.

  ترامپ: بایدن از ایران می‌خواست به برجام بپیوندد

جهانبخش تصریح کرد: شادی گلزنی یک امر شخصی است و تمام تمرکز ما این است که در بازی اول بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%AE%D8%B4 خبر اولیه

وی ادامه داد: قطعاً حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی افتخار بزرگی بود و ما همیشه با تمام تلاش برای کسب موفقیت تلاش کردیم. ما در فصل قبل شرایط خیلی خوبی داشتیم و در این فصل همه آماده ایم تا بازی خوبی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس را دارید و بازی با این تیم را چگونه می بینید، گفت: از حضور در لیگ برتر انگلیس تجربه زیادی کسب کرده ام. از نظر ذهنیتی که در فوتبال انگلیس وجود دارد و بازیکنانی که در سطح ملی در انگلیس با آنها بازی کردم، در مورد سطح فوتبال آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم.

وی افزود: پیشرفت فوتبال آسیا در این سال ها خوب بوده است. بازیکنان آسیایی که در اروپا کار می کنند به تیم های ملی خود کمک می کنند و از طرفی فکر می کنم ذهنیتی که برای تیم های آسیایی وجود دارد انگیزه دهنده است و برای ما هم همین طور است. انگیزه ما بیشتر می شود و این کمک می کند فشار مضاعفی وارد کنیم و به امید خدا این بار به دور دوم برویم. امیدوارم تیم های آسیایی به دور دوم صعود کنند. این با بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند به فوتبال آسیا کمک زیادی می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید