انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی مستمری بگیران

گروه اجتماعی رجانیوز: علی دهگان کیا در گفتگو درباره بیمه تکمیلی مستمری بگیران گفت: قرارداد بیمه تکمیلی مستمری بگیران تا پایان آبان ماه اعتبار دارد و بر همین اساس از مدتی پیش رایزنی با شرکت های جدید برای عقد قرارداد جدید آغاز شد.

وی افزود: متاسفانه با توجه به افزایش هزینه های درمان، هیچ شرکت بیمه بزرگی حاضر به همکاری با سازمان تامین اجتماعی و انعقاد قرارداد جدید نشد و به همین دلیل مجبور شدیم دوباره با آتیه سازان حافظ قرارداد ببندیم. شرکت برخلاف میل ما.»

دهقان کیا گفت: سال گذشته حق بیمه پرداختی مستمری بگیران برای بیمه تکمیلی ماهانه 91 هزار تومان بود که در قرارداد جدید به 205 هزار تومان افزایش یافت.

به گفته وی، البته سقف پوشش خدمات درمانی از 45 میلیون تومان در سال گذشته به 75 میلیون تومان رسیده است که شامل انواع عمل، معاینه، عینک و … می شود.

رئیس کانون بازنشستگان استان تهران تصریح کرد: در حال رایزنی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای افزایش درصد حق بیمه ای است که سازمان می پذیرد.

وی ادامه داد: بیمه آینده متعهد است در قرارداد جدید خلف هیچ قولی ندهد و خدمات خود را به خوبی به مستمری بگیران ارائه دهد. همچنین ظرف یک ماه آینده باقی مانده تعهدات قرارداد قبلی را پرداخت کنید.

  چاره ای جز واردات بنزین نداریم

دیدگاهتان را بنویسید