انهدام باند روانگردان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری سه فروشنده تریاک در جنوب تهران خبر داد و افزود: از مخفیگاه متهمان 3 کیلوگرم و 600 گرم شیشه کشف شد.

به گزارش رجانی به نقل از میزان، به گزارش پلیس، سرهنگ ضرگام آذین گفت: اد.

وی افزود: ماموران بر این اساس طی عملیات شناسایی توانستند محل فعالیت متهم را در یکی از مناطق جنوبی پایتخت مستقر کنند.

ضرگام آذین گفت: مقدمات دستگیری و محاکمه این افراد به همین منظور در دستور کار قرار گرفت و صبح دیروز با هماهنگی قضایی و کسب مجوز برای ورود به مخفیگاه متهم، اکیپی از عوامل پلیس آگاهی به محل فروش مواد مخدر اعزام شدند. .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: اعضای این باند حین بسته بندی مواد مخدر شیشه در مخفیگاه خود در یک حمله ناگهانی دستگیر و در بازرسی از آن 3 کیلوگرم و 600 گرم مواد روانگردان شیشه کشف شد.

وی با تشکر از پلیس که با تلاش جهادی خود ضربات سنگینی بر پیکر غول تریاک وارد کرد، گفت: متاسفانه یکی از خطرناک ترین و سوزان ترین مواد مخدر در منزل همین نوع شیشه است که علاوه بر اعتیاد و موارد مرتبط مشکلات ناشی از ساختار صنعتی آن «گاهی اوقات مصرف کنندگان را به موجوداتی خطرناک تبدیل می کند و حوادث تلخی در این زمینه رخ داده است.

ضرگام آذین در پایان افزود: از همه مردم به ویژه جوانان تقاضای اعتیاد و مصرف مواد و به ویژه نوع صنعتی آنها مانند شیشه را داریم زیرا علاوه بر آسیب های جسمی و روانی بسیار جدی و تهدید مصرف کنندگان، قانونگذار نیز قوانین بسیار سخت و خدشه ناپذیری را در این زمینه وضع کرده است.

  حدود 100 طرح برای حل مشکلات استان فارس بررسی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید