انگیزه این افراد از انتشار اخبار جعلی چیست؟/ معترضان خارج از کشور و خانواده های جان باختگان!

گروه سیاسی رجانیوز: با فروکش شدن تحولات اخیر و فروکش شدن احساسات، به تدریج فضای عقلانی حاکم می شود که می تواند بسیاری از اتفاقات ریز و درشت این روزها را توضیح دهد. انگیزه این افراد از بازنشر اخبار جعلی چیست؟

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش فارس، با توجه به دروغ‌پردازی‌های گسترده و عجیب رسانه‌های ضدایرانی، در سلسله گزارش‌هایی به بررسی انگیزه بازنشر این دروغ‌ها توسط برخی افراد و شخصیت‌ها می‌پردازیم. بدون شک تحلیل این انگیزه ها به درک دقیق تر موضوع و شناخت صحنه کمک می کند. اگرچه این تحلیل ها لزوماً همه واقعیت ها نیستند، اما مطابق با شواهد و اطلاعات دیگری انجام می شوند و این مقدمه ای است برای بحث های مفصل تر این موضوعات!

43 سال است که رسانه های ضد انقلاب می خواهند سرنگون شوند

در مورد انگیزه های رسانه های ضد انقلاب و ضد ایرانی اختلاف اندکی وجود دارد. آنها بارها ثابت کرده اند که با انگیزه خرابکارانه خلق شده اند و البته در 10 سال گذشته پروژه شکستن ایران را دنبال کرده اند. تبدیل ایران به چندین کشور کوچک، انقیاد را آسان تر می کند. اما انگیزه افراد دیگر موافق با این روند چیست؟

در گزارش اول از این سلسله گزارش ها به انگیزه های سیاستمداران محلی و شکست در انتخابات پرداختیم (اینجا بخوانید) و در گزارش دوم به سلبریتی ها (اینجا بخوانید).

در این گزارش به دو گروه از معترضان خارج از کشور و خانواده های جان باختگان می پردازیم:

معترضان خارجی:

طبق آمارهای اخیر نزدیک به 5 میلیون ایرانی به طور رسمی در کشورهای دیگر زندگی می کنند. آمارهای غیررسمی این میزان را حدود هفت میلیون نفر اعلام کرده است. طی روزهای گذشته تجمعات مهاجران که در برلین به اوج خود رسید، طبق آمار رسمی رسانه های آلمانی 38 هزار نفر و به گفته ضدانقلاب 80 هزار نفر بود. یعنی در خوشبینانه ترین حالت حدود 2 درصد از مهاجران.

  خدمات پس از فروش اجباری لوازم خانگی

2 درصد که عمل و رفتار صادقانه شان ضامن آبروی جمهوری اسلامی است. سطح منطق، وحشی گری، چاقوکشی و فحاشی با حدود 16 پرچم مختلف، از همجنس گرا تا تروریست های منافق. چنین ترکیبی از مخالفان واقعاً مایه مباهات جمهوری اسلامی است.

البته مانند اکثریت 98 درصد مهاجران، افراد شریف و شایسته ای نیز در بین آنها وجود دارد. به گفته خودشان، این معترضان پس از خروج از کشور متوجه شدند که مدینه فاضله ای که در هالیوود دیده اند، واقعیت غرب نیست. آنها باید برای حداقل ها خیلی سخت تر از آنچه در ایران کار کردند تلاش کنند. واقعیت آزادی و حقوق بشر باید قبلاً آنها را لمس کرده باشد، اما بسیاری از آنها، به اعتراف خودشان، قصد بازگشت ندارند. نه راهی برای بازگشت دارند و نه می توانند بمانند. آنها تحت تأثیر رسانه های ضد ایرانی تصور می کردند که نظام به زودی سقوط می کند و می توانند با رفتن به خارج و بازگشت به کشور با دوست و آشنا با قیمت کمتر شکست خود را پنهان کنند. و زندگی راحت در غرب نمی تواند آنها را آنقدر عصبانی کند که در آنجا به پلیس حمله کنند و به فارسی فحاشی کنند!

ضمناً باید مدتی بمانند تا قدر کشورشان را بدانند و بفهمند که دروغ های زندگی تجملی در غرب فقط رسانه ای است و غربی ها و بازنده ها آن را باور می کنند. کار کردن در رستوران ها و انجام کارهایی که در ایران نمی خواستند انجام دهند، تجربه خوبی است که شکرگزار باشید و مرغ همسایه را غاز تصور نکنید!

  ضامن کارمند را از وام ازدواج حذف کنید

البته آغوش مادر وطن همیشه به رویشان باز است مگر کسانی که دستشان به خون کسی آغشته است یا مثل مردم شرق که حق مردم بر گردنشان است. البته اگر عاقل باشند مجازات در وطن بهتر از زندگی پر از نگرانی و بی خوابی در سرگردانی است.

خانواده متوفی:

جریان دروغ به خون نیاز داشت تا به شورش ها دامن بزند. یکی از تکنیک های آنها دسترسی به آمار مرگ و خودکشی بود. جالب اینجاست که همه آنها از بین دختران نوجوان انتخاب شده بودند و هیچکس از آنها نپرسید که آیا سیستم برای سلاخی نوجوانان خود در بین همه دشمنانش بیکار است یا خیر. چه خطری داشتند که امثال تاجزاده ها و منافقین داخلی و بهایی ها نداشتند؟ و تنها پس از افشای دوباره و دوباره و دوباره این قتل را تکرار می کنند؟ آنها واقعاً به حماقت مخاطبان خود متکی بودند.

اما برخی از خانواده هایی که دخترانشان خودکشی کرده اند، خانواده ها را کاملا از هم پاشیده اند. همسران با هم زندگی نمی کردند یا دخترشان از آنها جدا شده بود. مثلا یکی از آنها که دخترش از پشت بام پریده است و دوربین ها و شواهد دیگر ثابت می کند که خودکشی دختر به طرز عجیبی توسط مادرش تکذیب شده است و جالب اینکه این خانواده بعد از یک هفته نگران غیبت دخترشان شده و به پلیس . و جالبتر اینکه مادر این مرد یک روز پس از اطلاع از مرگ دخترش با چهره ای غمگین مقابل دوربین بی بی سی قرار گرفت و به راحتی صحت فیلم و سایر شواهد را انکار کرد و مدعی شد که نظام دخترش را کشته است. !

  اسراف‌کننده‌ترین دولت ایران از نظر آمار صندوق بین‌المللی پول/ افزایش پنج برابری هزینه‌های دولت روحانی + نمودار

برخی از این خانواده های از هم گسیخته که معمولا اطرافیان از آنها دوری می کنند، فرصت را غنیمت شمرده و به جای اینکه مسئولیت تربیت نادرست فرزندان خود را بر عهده بگیرند، به دنبال قهرمان بازی با مردگان خود می گردند. و چه کسی بیشتر مورد ظلم نظام است؟ سیستم دخترم را کشت! رسانه های دشمن نیز چند روزی این خانواده های بی آبرو را تحت سلطه خود درمی آورند و برخی از فرزندانشان سطل های زباله و اتوبوس را به آتش می کشند تا احساس کنند هویت دروغین آنها شناسایی نشده است.

وعده افکار را به خاطر بسپار. قاتل که فقط برای تیپ متدین مسئول آبفای شیراز بود بدون اینکه او را بشناسد با ضربات زننده ای او را با ضربات چاقو به قتل رساند. رسانه ها سعی کردند از یک قشر بی سر و کله قهرمان بسازند تا بتوانند از خانواده او و امثال او استثمار کنند. فایل صوتی این قهرمان ضد انقلاب را بشنوید تا با او در دوران زندان بیشتر آشنا شوید.

هر چند خانواده های محترمی بودند که سعی می کردند اسرار خانوادگی خود را فاش نکنند و با سرپوش گذاشتن بر این موضوع با غم از دست دادن فرزندشان کنار بیایند، اما در نهایت اصرار رسانه های ضد انقلاب باعث شد همه متوجه شوند که علت مرگشان چیست. در این میان برخی شجاعانه حقیقت موضوع را بیان کردند، البته از سوی رسانه های ضد انقلاب نیز به اعترافات اجباری متهم و مورد حمله قرار گرفتند تا درس عبرتی برای سایر موارد مشابه باشد!

دیدگاهتان را بنویسید