انیمیشن «سلام ابراهیم» سینمایی شد

نسخه انیمیشنی «سلام ابراهیم» که به زندگی شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل می پردازد در مرکز پویانمایی صبا تولید شد.

به گزارش رجانیوس به نقل از خبرگزاری دانشجو، نسخه سینمایی انیمیشن سلام بر ابراهیم با کیفیت 4K در مرکز پویانمایی صبا ساخته شد. این انیمیشن درباره شهید ابراهیم هادی به نام «علمدار کمیل» است و از رشادت ها و رشادت های این سرباز امام (ره) می گوید. محمد رحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر استمرار انیمیشن برای شخصیت های ملی و میهنی گفت: مورد.

رئیس مرکز پویانمایی صبا درباره این انیمیشن گفت: شهید ابراهیم هادی می تواند الگوی خوبی برای جوانان و نوجوانان باشد و گوشه ای از دلاوری های رزمندگان دفاع مقدس را بازگو کند. ناگفته هایی از زندگی این شهید وجود دارد که در حال حاضر در قاب تصویر به نمایش درآمده و به انیمیشن «آرامش ابراهیم» رنگ و بوی باکرگی بخشیده است. لبنان درباره زمان اکران این اثر نیز گفت: پس از انتشار نسخه سینمایی، فصل اول این سریال 100 قسمتی از شبکه های سیما پخش می شود. اسدولا دیانتی تهیه کننده این انیمیشن نیز درباره این سریال گفت: این انیمیشن در 4 فصل تقسیم شده است. از کودکی تا نوجوانی، از نوجوانی تا انقلاب و تغییرات شخصیتی برای شهید ابراهیم، ​​اتفاقات انقلابی که برای او در جبهه غرب رخ داد و در نهایت از پایان فصل سوم تا پایان فصل آخر، اتفاقاتی در جبهه جنوبی و کانال همان چیزی است که اتفاق افتاد. اسماعیل یوسفی کارگردان انیمیشن «سلام ابراهیم» نیز درباره این اثر گفت: کل پروژه تولید داخل است و با کیفیت 4K پخش می شود.

  پیشنهاد اصلاحی: "قیمت های معاف"

این انیمیشن سه بعدی در 100 قسمت پخش می شود و اولین انیمیشن سینمایی 4K از دل این مجموعه ساخته شده است. انتشار کتاب صلح ابراهیم با استقبال چشمگیر علاقمندان به کتاب مواجه شد و این اثر یکی از پرفروش ترین کتاب ها در حوزه حراست است. شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل در 10 اردیبهشت 1362 در میدان خراسان تهران به دنیا آمد. بازدید از کمیته جوانان وحدت اسلامی و همراهی و شاگردی استادی چون علامه محمد تقی جعفری در شکوفایی شخصیت ابراهیم بسیار مؤثر بود و رشادت های فراوانی را در دوران پیروزی انقلاب نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید