اولین اظهار نظر اسکوچیچ پس از اخراجش از تیم ملی

گروه ورزشی _ رجانیوز: دراگان اسکوچیچ پس از برکناری از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران و بازگشت به کرواسی مهمان یک برنامه تلویزیونی شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، دراگان اسکوچیچ پس از کنار گذاشته شدن از تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی 2022 قطر، حاضر به صحبت با رسانه های ایرانی نشد و سکوت اختیار کرد.

او در این مدت تنها یکی دو پیام در اینستاگرامش منتشر کرد تا از مصاحبه مستقیم و اظهار نظر درباره اتفاقاتی که در ماه های اخیر برایش افتاده است خودداری کند.

این اتفاق برای اسکوچیچ پس از بازگشتش به کرواسی به شکل دیگری رخ می دهد.

اسکوچیچ شب گذشته پیش از آغاز بازی کرواسی و اتریش در لیگ ملت های اروپا که با پیروزی کرواسی همراه بود در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد.

4292066 خبر اولیه

این مربی کروات عملکرد تیم کرواسی را آنالیز و ارزیابی کرد و در این باره نظر داد. وی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد لورو ماجر گفت: ماجر آینده فوتبال کرواسی است. کسی که به بوبان، پروسینچکو و مودریچ نزدیک است.

وی افزود: او یک مزیت بزرگ دارد و آن این است که می داند چگونه توپ را در فضاهای مرکزی بچرخاند که این روزها اهمیت زیادی دارد. او می داند چگونه از عمق حمله کند، بازیکنی بسیار با کیفیت، با پاس بسیار خوب و پای چپ، به نظر من آینده درخشانی دارد.

اگرچه اسکوچیچ در مورد کرواسی صحبت می کند اما در حال حاضر در رسانه های آن کشور در رابطه با تیم ملی ایران خبری از او نیست.

  آمریکای جنوبی زیر چتر حمایت انرژی ایران

دیدگاهتان را بنویسید