اولین بار آمار شهدای بمباران سال 60 منتشر شد

به گزارش رجانیوس، برای اولین بار در کشور آمار و اطلاعات شهدای سال 69 گروهک های تروریستی منافقین، کومه له، رزگاری، دمکرات، پیکار، چریک های فدایی خلق (اقلیت) و اتحادیه کمونیست های ایران منتشر شد. 1981 توسط بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور).

کشتارهای هدفمند و برنامه ریزی شده، اقدامات تروریستی کور مسلحانه، بمب گذاری، آدم ربایی و شکنجه، مین و تله، تظاهرات مسلحانه و اقدامات خائنانه مشابه تنها بخشی از اقدامات گروه های تروریستی مختلف علیه مردم ایران در هر سن و جنس است. و کلاس های مختلف و متعدد ساخته می شود.

صفحات سال 1360 مملو از اخبار اقدامات تروریستی علیه افراد یا افرادی بود که با نظام اسلامی مرتبط بودند و یا حتی لباس نیروهای انقلابی به تن داشتند، همراه با اعترافات صریح اعضای دستگیر شده گروه هایی مانند مجاهدین خلق (مجاهدین خلق). کسانی که در بسیاری از موارد اعتراف کرده اند که تنها دلیل کشتن یک نفر برای خود، مانند شلوار سبز رنگی شبیه لباس سپاه، قهوه ای یا ارک روی صورت مرد یا چتر بر روی زن، نشان از ناامیدی گروهک ها دارد. آن زمان و هدف، خیانت تلفات زیادی را به همراه داشته است.

با بررسی آمار حوادث تروریستی و شهدای جرم انگاری شده در سال 1360 می توان دریافت که گروهک تروریستی منافقین بیشترین نقش را در این خونریزی ها داشته است. در سال 1981، ایران 1969 شهروند خود را در اقدامات تروریستی گروه های منافقین، کومه له، رزگاری، دمکرات، پیکار، چریک های فدایی خلق (اقلیت) و اتحادیه کمونیست های ایران از دست داد. گروهک منافقین 841 نفر را کشتند. ابتدا در خیانت به مردم و کشورش در این آمار جای گرفت.

  افزایش 6 برابری بدهی دولت به بانک ها در دوره گذشته / کاهش 50 درصدی بدهی ها در دولت سیزدهم

این فهرست که شامل اسامی و اطلاعات شهدای حوادث تروریستی سال 1360 ایران است، توسط جمعی از کارشناسان بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) تهیه شده است.

بنیاد هابیلیان فرصت را غنیمت شمرده و از مردم و توده های مردم، خانواده شهدا، نهادها و ارگان های نظامی و دولتی کمک می گیرد که می توانند ما را در بهبود این آمار یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید