اولین طرح فروش هایما ۸ اس در بورس اجرایی شد

16580 خبر اولیه

طبق سرمقاله، هایما ۸ اس که در کارخانه ایران خودرو خراسان تولید می شود، پس از عرضه در بورس وارد بازار می شود.

بر اساس ارزیابی کارشناسان بازار خودرو، مدل جدید هایما به دلیل رده بندی قیمت و کیفیت می تواند جایگاه مطلوبی در بین خودروهای هم رده خود پیدا کند.

این خودرو که در رده کراس اوورها قرار می گیرد از نظر ظاهری کاملا مدرن و به روز است. جلوپنجره کرومی طراحی کهکشانی در کنار چراغ های با طراحی تهاجمی نوید حضور یک خودروی هیجان انگیز را می دهد. در نمای جلو، پروژکتورها به بزرگی خودروهای کره ای طراحی شده اند.

هایما 8 اس دارای شکاف درب عقب در نمای جانبی و خط شانه است که به جذابیت آن می افزاید. در نمای عقب می توان طرح چراغ های متصل را مشاهده کرد که مطابق با روند روز طراحی شده است.

این محصول از یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژر بهره می برد که 192 اسب بخار قدرت و 293 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گشتاور موتور از 1500 تا 4500 دور در دقیقه در دسترس است که محدوده وسیعی از دور موتور است. بنابراین مصرف سوخت به 7.2 لیتر کاهش می یابد که برای کراس اووری در این سایز بسیار مناسب است. در این خودرو از جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

ویژگی های راحتی و ایمنی خودرو نیز مورد توجه مشتریان در بخش های مختلف است.

انتظار می رود هایما 8S یکی از خودروهای جدیدی باشد که به دلیل احساس قدرت و هوشمندی این خودرو به دلیل آپشن های فراوان و متنوع و سابقه خوب مدل های S5 و S7 در راندن آن لذت بخش و ایمن خواهد بود. ذهن خریداران ایرانی

  تحریم انرژی عراق بار دیگر تمدید شد

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید