اپلیکیشن ساندویچ پانل مرکز ساندویچ پانل ایران

ساندویچ پانل یک مصالح ساختمانی مدرن است که امروزه در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارددر ادامه این مطلب شما را با انواع ساندویچ پانل، کاربرد و ویژگی های این مصالح ساختمانی مدرن آشنا می کنیم.

ساندویچ پانل چیست؟

مرکز ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی متریال است که امروزه در صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، در صنایع مختلف، ساختار ساندویچ پانل از دو ورق و یک لایه هسته فوم تشکیل شده است.

ورق ساندویچ پانل از هسته که دارای خواص اصلی ساندویچ پانل است محافظت می کند و فوم عایق بین دو ورق قرار می گیرد و کاربردهای مختلفی دارد.

ورق ساندویچ پانل

قسمت ساندویچ پانل فول شامل دو ورق یکی روی فوم و دیگری زیر فوم می باشد که ورق پانل اکثرا گالوانیزه است ولی در بازار بسته به نیاز می توانید ورق آلوزینک و همچنین سفارش آلومینیوم داد.

ورق ساندویچ پانل رنگ آمیزی

ورق ساندویچ پانل رزین رنگی وجود دارد که بسته به نوع ساختار و طرح می توانید در رنگ های مختلف استفاده کنید، قرمز، آبی و سفید رایج ترین رنگ هایی هستند که امروزه در صنعت ساندویچ پانل در ایران توسط شرکت هایی مانند تونیکس پانل تولید می شوند. تولید شده توسط شرکت کبیر پنل، شرکت مهدی پنل، شرکت ماموت پنل و … در صورت نیاز به رنگ خاصی غیر از رنگ های ذکر شده می بایست مستقیما درخواست ساخت در رنگ دلخواه خود را داشته باشید.

رنگ ها تاثیر مستقیمی روی قیمت ساندویچ پانل در تولید و تحویل بازار، بنابراین اگر قیمت ساندویچ پانل برای شما بسیار مهم است، پیشنهاد می کنیم از رنگ های رایج این بازار استفاده کنید تا بیشتر هزینه نکنید، اما اگر رنگ مورد نظر برای شما مهم است. و قیمت مهم نیست، می توانید هر رنگی که می خواهید سفارش دهید.

  افزایش جدید قیمت در بازار مصالح ساختمانی

ساندویچ پانل فوم

همانطور که قبلا گفتیم فوم عایق استفاده در ساندویچ پانل باعث نمایان شدن برخی از خواص مهم در پانل می شود مانند: عایق صدا، عایق سرما، عایق رطوبتی و … که با توجه به کاربری و نیاز شما قابل سفارش است.

می توان از برخی فوم های ساندویچ پانل معروف و پرکاربرد استفاده کرد فوم XPS برای ساندویچ پانل، فوم پلی اورتان برای ساندویچ پانل، ساندویچ پانل استایروفوم و پشم سنگ وی خاطرنشان کرد: رایج ترین فوم های موجود در بازار ایران پانل است.

مرکز ایران پنل

ابعاد ساندویچ پانل

ابعاد ساندویچ پانل از نظر طول در هنگام برش قابل سفارشی سازی است یعنی اگر پانل 10 متری بخواهید برش های انجام شده روی ورق و فوم ساندویچ پانل هر 10 متر خواهد بود.

این مشکل در مورد ضخامت ورق های ساندویچ پانل، فوم ساندویچ پانل و … نیز صدق می کند.

کاربرد ساندویچ پانل

استفاده بهینه، هزینه کم و سایر فاکتورهای مهم یکی از اصلی ترین مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد، خوشبختانه ساندویچ پانل تمامی این ویژگی ها را دارد. به همین دلیل است که بسیاری از برنامه های کاربردی برای ساندویچ پانل برخی از این موارد را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

اتاق تمیز یا اتاق تمیز

استفاده از ساندویچ پانل برای ساخت اتاق های ایزوله به منظور تولید دارو، کابینت و غیره، اتاق تمیز یا ساندویچ پانل اتاق تمیز محیطی کاملا ایزوله که دمای آن در این فضا ثابت است و به دور از گرد و غبار و آلودگی و … می باشد به همین دلیل به آن اتاق تمیز می گویند.

  قدردان موقعیت خود باشید / با تلاش و کوشش می توانید در همه مسائل کشور مؤثر باشید و مشکلات را حل کنید

ساخت سوله از ساندویچ پانل

یکی از موارد مهم دیگر که کاربرد اصلی پانل ها در صنعت ساخت سوله است، در ساخت سوله از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی استفاده می شود. اگر دقت کرده باشید سوله های بزرگ صنعتی ایران خودرو و سایپا و …. نمونه هایی از سوله های ساندویچ پانل هستند.

فضای بار یک کامیون

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ساندویچ پانل های فوم عایق در فضاهای بار، شاهد استفاده از پانل در فضاهای باربری سردخانه ای و معمولی بوده ایم، فضای بار کامیون ها و کامیونت ها به دلیل حمل مواد فاسد شدنی نیاز به یخچال های صنعتی دارد. باید قادر به دما باشد فضای بار آن را ثابت و خنک نگه دارید در این حالت ساندویچ پانل به دلیل ساخت محیط عایق که عایق بسیار خوبی برای هوای سرد است می تواند از خراب شدن مواد فاسد شدنی جلوگیری کرده و انرژی زیادی را برای نگهداری محموله صرف کند. محیط اتاق خنک

شماره تماس جهت مشاوره و خرید ساندویچ پانل

021-26421776

09129412344

سقف ساختمان

استفاده از پنل به جای ایزوگام و روش های سنتی عایق کاری سقف ساختمان ها و برج ها استفاده می شود.

نصب ساندویچ پانل

مرکز ساندویچ پانل در ایران

نصب ساندویچ پانل این بحث و کار چالش برانگیز دیگری است که باید مورد استفاده متخصصان و صاحب نظران این حوزه قرار گیرد تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. استفاده از نصاب های ساندویچ پانل غیر متخصص به مرور زمان باعث ایجاد مشکل در ساخت شما می شود، در صورتی که ساخت و ساز شما به درستی آب بندی نشده باشد در فصل بارندگی باعث زنگ زدگی و آسیب به فوم عایق پانل می شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

قیمت ساندویچ پانل

با توجه به هدف و نیاز شما از فوم و ورق استفاده می شود قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل ممکن است متفاوت باشد، برای خرید و استعلام قیمت ساندویچ پانل می توانید با مشاورین مرکز پانل تماس بگیرید تا شما را در خرید راهنمایی کنند.

شماره تماس جهت مشاوره و خرید ساندویچ پانل

021-26421776

09129412344

ساندویچ پانل بخرید

یکی از بزرگترین شرکت های فروش انواع ساندویچ پانل مرکز ایران پنل این مرجع فروش انواع ساندویچ پانل دیواری و پانل سقفی در بازار ایران می باشد شما می توانید انواع ساندویچ پانل را از مرکز پانل خریداری نمایید و قیمت های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید.فروشنده-مشاور پانل مرکزی آنها به شما کمک می کنند تا بهترین پنل را با بهترین قیمت بازار متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

اگر هنوز اطلاعات کافی در مورد ساندویچ پانل ندارید می توانید به مقاله مراجعه کنید ساندویچ پانل چیست؟ نگاه کن

منبع:

ساندویچ پانل کاربرد ساندویچ پانل

دیدگاهتان را بنویسید